کوالکام تراشه +Snapdragon Wear 4100 را برای گجت‌های پوشیدنی به تصویر کشید

کوالکام تراشه +Snapdragon Wear 4100 را برای گجت‌های پوشیدنی به تصویر کشیدتیزر جدیدی در توییتردسته تراشه اسنپدراگون کوالکام منتشر شده است که نگاهی به نسل بعدی تراشه‌های پوشیدنی،+Snapdragon Wear 4100، را نشان می‌دهد که به زودی عرضه می‌شود.

قابلیت‌های تراشه    +Snapdragon Wear 4100

تراشه جدید +Snapdragon Wear 4100 بر اساس فرآیند ۱۲ نانومتری ساخته شده است و دارای یک پردازنده مشترک جدید است که به انجام کارهای بیشتر در پس‌زمینه مانند ورودی حسگر و صدا کمک کند. این تراشه باعث بهبود عملکرد و باتری در مقایسه با تراشه Snapdragon Wear 3100 شده است.

کوالکام تراشه +Snapdragon Wear 4100 را برای گجت‌های پوشیدنی به تصویر کشید - gsmarena 001 5ما مشتاقیم ببینیم تراشه جدید Snapdragon Wear چه نوع پیشرفت‌هایی خواهد داشت و انتظار داریم چیزی بیشتر در امتداد خطوط تراشه Exynos W920 سامسونگ (۵ نانومتری) ببینیم اما پیش‌بینی حرکت بعدی کوالکام با ابزارهای پوشیدنی دشوار است.
با توجه به تمرکز جدید گوگل روی Wear OS، شاید این چیزی باشد که ابزارها را به سمت جلو ارتقا دهد زیرا بسیاری از دستگاه‌های Wear OS قبل از نسخه ۳.۰ توسط Snapdragon Wear Platforms ارائه می‌شوند.

کوالکام تراشه +Snapdragon Wear 4100 را برای گجت‌های پوشیدنی به تصویر کشید - gsmarena 005ساعت Skagen Falster Gen 6 مجهز به +Snapdragon Wear 4100 است.

تنها چیزی که می‌دانیم این است که تراشه پوشیدنی جدیدی از سوی کوالکام می‌آید و نمی‌دانیم که کدام OEM از آن استفاده خواهد کرد، چه زمانی به بازار می‌رسد و نه مشخصات آن – تا زمانی که کوالکام به زودی اعلام رسمی خود را اعلام کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید