لوگوی اسنپدراگون 8Gx Gen 1 چند روز قبل از معرفی فاش شد

لوگوی اسنپدراگون 8Gx Gen 1 چند روز قبل از معرفی فاش شد - qualcomm snapdragon 898 using samsungs 4nm process may offer 20 improved performanceتراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ با لوگوی اسنپدراگون 8Gx Gen 1 که یک تراشه جدید کوالکام است، تنها چند روز قبل از اعلام در سایت شرکتی مشاهده شده است. این رویداد بزرگ برای ۳۰ نوامبر (سه شنبه ۹ آذر) تعیین شده است.

عنوان صفحه “Testing icon” است و نماد مورد نظر در کنار برچسب “Test123” قرار دارد. واضح است که این قالبی است که قرار است با متن اصلی پر شود (این نکته در سایت Staging است)، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

لوگوی اسنپدراگون 8Gx Gen 1 چند روز قبل از معرفی فاش شداما نام تراشه پرچم‌دار جدید قرار بود « Snapdragon 8 Gen 1» باشد. کوالکام در واقع نام دقیق آن را تایید نکرده، فقط به «جدیدترین پلتفرم پرچم‌دار سری ۸ اسنپدراگون » اشاره کرده است. بنابراین این امکان وجود دارد که تراشه‌های سری ۸ در واقع «8Gx» نام داشته باشند.

کوالکام قبلاً تراشه‌هایی به نام «8cx» تولید کرده که پرچم‌دار لپ‌تاپ‌های Windows-on-ARM است، وجود حرف c در عبارت 8cx مخفف کلمه کامپیوتر است.

پردازنده اسنپدراگون 895با توجه به طرح نام‌گذاری لوگوی اسنپدراگون 8Gx Gen 1، برخی از تراشه‌ها برای نشان دادن سرعت کلاک بالاتر برای GPU، پسوند G را دریافت می‌کنند (به عنوان مثال: اسنپدراگون 765 و 765G) و «x» قطعاً به معنای سطح بالای تراشه است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید