تغییرات Snapchat برای محافظت از نوجوانان!

Snapchat

دنیا شبیه به یک جنگل رو به رشد است. قرن بیست و یکم یک جنگل سایبری است که همه ما می‌توانیم به راحتی در آن گم شویم. طبق تحقیقات انجام شده توسط مرکز تحقیقاتی Pew در سال ۲۰۱۸، حدود ۹۵٪ از نوجوانان به تلفن هوشمند دسترسی دارند و ۴۵٪ می‌گویند که تقریبا دائما آنلاین هستند. محبوب ترین پلتفرم‌ها در میان نوجوانان یوتیوب، اینستاگرام و Snapchat است و شرکت های پشتیبان این سرویس‌ها به طور مداوم ویژگی‌های جدیدی را برای محافظت از جوانان راه اندازی می‌کنند.

به عنوان مثال، اینستاگرام در دسامبر سال گذشته مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را معرفی کرد که به والدین اجازه می‌داد محدودیت‌های زمانی تعیین کنند و از نوجوانان بخواهند که از کار با اینستاگرام دست بکشند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که Snapchat از این روند پیروی کند.

حفاظت جدید در ویژگی Quick Add اسنپ چت

Snapchat adds bitmoji reactions and threaded replies to chats | Engadget

این شرکت در وبلاگ رسمی خود چند تغییر را با هدف محافظت از نوجوانان در برابر غریبه‌ها، آزار و اذیت احتمالی و مواد مخدر اعلام کرد. یک ویژگی جدید به Quick Add اضافه شده است.دیگر کاربران ‍۱۳ تا ۱۷ ساله را به عنوان پیشنهاد دوستی به افراد دیگر نشان نمی‌دهد، مگر اینکه تعداد مشخصی دوست مشترک داشته باشند.

ما اخیرا یک ویژگی محافظ جدید به Quick Add، ویژگی پیشنهاد دوستی اضافه کرده‌ایم تا از افراد ۱۳ تا ۱۷ ساله بیشتر محافظت کنیم. برای اینکه در Quick Add توسط شخص دیگری قابل کشف باشند، کاربران زیر ۱۸ سال باید تعداد معینی دوست مشترک با آن فرد داشته باشند،  همچنین اطمینان حاصل شود که دوستی است که در زندگی واقعی می‌شناسند.

Snapchat و مبارزه با مواد مخدر

How to See Other People's Snapchat History

یکی دیگر از موضوعات حساس در مورد افراد زیر سن قانونی مواد مخدر است. هشت نوجوان پس از مصرف بیش از حد داروهایی که گفته می‌شود در دو سال گذشته در Snapchat خریداری شده بودند، جان خود را از دست دادند و این شرکت با انتقادات و تقاضاهای شدیدی برای ارتقای مبارزه با مواد مخدر مواجه شد.

در آخرین بروزرسانی، اسنپ‌چت پیشرفت‌های خود را با الگوریتم‌های تشخیص مواد مخدر به اشتراک گذاشت و همچنین دو شریک جدید را به پورتال Heads Up معرفی کرد، ائتلاف‌های ضد مواد مخدر جامعه آمریکا (CADCA) و ابتکار حقیقت.

«۸۸ درصد از محتوای مرتبط با مواد مخدر که ما کشف می‌کنیم، اکنون به‌طور فعال توسط یادگیری ماشینی و فناوری هوش مصنوعی شناسایی می‌شود و بقیه آن توسط جامعه Snapchat گزارش می‌شود. این افزایش، ۳۳ درصد نسبت به بروز رسانی قبلی ما بیشتر است. وقتی متوجه فعالیت خرید و فروش مواد مخدر می‌شویم، فورا حساب را مسدود می‌کنیم، از فناوری برای مسدود کردن مجرم در جهت ایجاد حساب‌های جدید در اسنپ چت استفاده می‌کنیم و در برخی موارد به طور فعال حساب را برای بررسی به مجریان قانون ارجاع می‌دهیم.»

Snapchat همچنین در حال کار بر روی ویژگی‌های جدید کنترل والدین است که به والدین امکان می‌دهد فعالیت‌های فرزندان خود را در برنامه نظارت کنند. این ابزارها از پاییز گذشته در دست ساخت بوده و به گفته اسنپ چت، در ماه‌های آینده عرضه خواهند شد.

در ماه‌های آینده، ما جزئیات بیشتری را در مورد ابزارهای جدید والدین که در حال توسعه است به اشتراک می‌گذاریم، با این هدف که به والدین بینش بیشتری در مورد اینکه نوجوانانشان در اسنپ چت با چه کسی صحبت می‌کنند و در عین حال به حریم خصوصی آن‌ها احترام می‌گذارند، بدهیم.

اسنپ چت سال را با تعدادی ویژگی جدید آغاز کرد، از جمله واکنش‌های Bitmoji، استیکرهای نظرسنجی، پاسخ به چت و رابط تماس بهبودیافته، اگرچه همه آنها به تجربه کاربر در پلتفرم مرتبط هستند. خوشحالیم که این شرکت همچنین در تلاش است تا اپلیکیشن چت محبوب را به مکانی امن‌تر برای نوجوانان تبدیل کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید