Siri رویدادهای بعدی اپل را فاش می‌کند

siri

به گفته Siri، به نظر می‌رسد رویداد 2021 اپل سرانجام در راه است. دستیار صوتی اپل اخیراً شروع به گفتن تاریخ و مکان دقیق رویدادهای اصلی اپل به مردم کرده‌است. این اطلاعات هنوز به طور رسمی منتشر نشده، اما Siri می‌گوید که این اتفاق باید در روز سه شنبه، 20 آوریل رخ دهد.

Siri و معرفی زودهنگام رویداد اپل

اگر از خود می‌پرسید که سیری درباره رویداد بعدی اپل چه می‌گوید، به سادگی از او سوال کنید: ((When is the next Apple event happening)) تعجب خواهید کرد اما دستیار مجازی اپل به شما می‌گوید که چه چیزی در مورد این رویداداز جمله زمان و مکان برگزاری آن باید بدانید.

این دقیقاً همان چیزی است که سیری به سوال بالا پاسخ می دهد:

این رویداد ویژه سه شنبه، 20 آوریل، در Apple Park در کوپرتینو، کالیفرنیا است. می‌توانید تمام جزئیات را در Apple.com دریافت کنید.

با کلیک روی پیوند به صفحه معمول رویدادهای سایت Apple می‌روید. با این حال، جزئیات هنوز در این صفحه منتشر نشده‌است. همچنین اینکه siri میگوید این رویداد باید در کوپرتینو برگزار شود کمی عجیب به نظر می‌رسد زیرا این امکان وجود دارد که رویداد امسال فقط بصورت آنلاین و از قبل ضبط شده باشد.

فقط می‌توانیم حدس بزنیم که آیا این درزکردن اطلاعات برنامه ریزی شده‌است یا siri به اشتباه رویداد بعدی اپل را لو داده‌است. از آنجا که اپل معمولا یک هفته قبل از تاریخ رویداد برای چنین رویدادهایی دعوت نامه‌های مطبوعاتی می‌فرستد، ممکن است اپل طی چند روز آینده این رویداد را به طور رسمی اعلام کند.

Siri رویدادهای بعدی اپل را فاش می‌کند - siri apple event date

چه محصولات جدید اپل را باید انتظار داشته باشیم؟

دستیار مجازی اپل جزئیاتی درباره دستگاه‌هایی که اپل قصد دارد در این رویداد اعلام کند، ارائه نمی‌دهد. با این حال، کاملاً ممکن است که اپل برخی از محصولات مورد انتظار خود را به نمایش بگذارد.

یکی از آنها آیپد پرو 12.9 اینچی جدید با نمایشگر مینی LED است. در تولید نمایشگرهای مینی LED برخی از مسائل وجود دارد اما هنوز انتظار داریم که این محصول زودتر معرفی شود. این مسئله از ادعاهای siri در مورد رویداد بعدی اپل در تاریخ 20 آوریل پشتیبانی می‌کند. ما فقط می‌توانیم حدس بزنیم که آیا اپل در این رویداد AirTag های مورد انتظار خود را اعلام خواهد کرد یا خیر. انتظار می‌رفت که آنها سال گذشته راه اندازی شوند اما در واقع هرگز انجام نشد.

همچنین شایعات زیادی در مورد طراحی مجدد M1 Apple Silicon iMac وجود دارد. اگر همه چیز همانطور که سیری ادعا می‌کند پیش برود، احتمال زیادی وجود دارد که این محصولات اپل تا پایان ماه به طور رسمی معرفی شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید