انیمه سریالی Shenmue، تنها پس از یک فصل لغو شد!

انیمه سریالی Shenmue، تنها پس از یک فصل لغو شد! طرفداران انیمه‌ی سریالی Shenmue: The Animation شبکه‌های Adult Swim و Crunchyroll دیگر نباید منتظر پخش فصل دوم باشند.

در بین اخبار سینما و تلویزیون منتشر شده‌ی امروز، لغو پخش فصل دوم انیمه‌ی سریالی Shenmue: The Animation (انیمیشن شنمو) به چشم خورد. این انیمه، اقتباسی از بازی کلاسیک شنمو شرکت سگا است که در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ معرفی شد و در ماه فوریه نخستین فصل آن از شبکه‌های Adult Swim و Crunchyroll پخش شد. یکی از دلایلی که باعث لغو این انیمه شده است، می‌توان ادغام وارنر و دیسکاوری در اوایل سال جاری در مراحل بسیار اولیه توسعه‌ی فصل دوم را در نظر گرفت. 

انیمه سریالی Shenmue، تنها پس از یک فصل لغو شد! - Shenhua Village 768x431 1تا به اکنون نخستین فصل انیمه‌ی Shenmue از شبکه‌ی Adult Swim و چندین سرویس استریم دیگر حذف شده است، اما فعلا در شبکه‌ی کرانچی‌رول در دسترس قرار دارد. جیسون دیمارکو، معاون ارشد بخش انیمه وارنر دیسکاوری با انتشار یک توئیت تازه اظهار داشت: «دوستان بابت این پیش‌آمد متأسفم. شما هنوز می‌توانید تمام قسمت‌های این انیمه را در کرانچی‌رول تماشا کنید و به‌شکل دیجیتالی نیز برای دانلود در دسترس خواهد بود. بله ظاهرا خبری از فصل دوم انیمه‌ی نخواهد بود؛ اگرچه عملکرد آن به‌قدری خوب بود که مشغول کسب آمادگی برای تولید فصل دوم بودیم. شاید یک وقت دیگر…».

در خلاصه‌ی داستان انیمه Shenmue آمده است: «حوادث رخ داده در این انیمه مربوط به شهر یوکوسوکا و در سال ۱۹۸۶ است؛ جایی‌که ریو هازوکی برای تسلط بر سبک هازوکی جوجیتسو زیر نظر پدر سخت‌گیر خود در Hazuki Dojo تحت تعلیم قرار گرفته است و ادامه، یک روز مردی مرموز با نام لن دی، پدر وی را به قتل می‌رساند و آینه‌ی تحت مراقبتش را می‌گیرد. ریو مصمم به یافتن حقیقت پشت پرده‌ی قتل پدرش می‌شود، اما خیلی زود خود را درگیر نزاع بین تشکیلاتی محرمانه می‌بیند. ماجراجویی بزرگ ریو با سفر از یوکوسوکا به هنگ کنگ آغاز می‌شود».

انیمه سریالی Shenmue، تنها پس از یک فصل لغو شد! - Shenhua Cliff 768x429 1چیکارا ساکورای، کارگردان فصل دوم انیمه One-Punch Man، سکان هدایت Shenmue the Animation را در دست داشت و شرکت Telecom Animation Film وظیفه‌ی تولید و شرکت Sola Entertainment وظیفه‌ی مدیریت تولید آن را برعهده داشتند. کنسوکه ایشیکاوا، کارگردان انیمه Tower of God (برج الهه) به‌عنوان کارگردان پونمایی ارشد، کنتو شیمویاما، نویسنده‌ی انیمه We Rent Tsukumogami (ما تسوکومگامی را اجاره می‌دهیم) و انیمه Bleach (بلیچ) به‌عنوان نویسنده‌ی فیلم‌نامه و یوداکا به‌عنوان طراح کاراکترهای اصلی انیمه‌ی شنمو فعالیت داشتند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید