چگونه می‌توان به جای استفاده از اسکرین شات، توییت‌ها را مستقیما در IOS Instagram به اشتراک گذاشت

IOS Instagram

اگر کاربر IOS Instagram هستید، دیگر نیازی به انجام مراحل خسته کننده گرفتن عکس از یک توییت در برنامه Twitter، تغییر کاربری در Instagram و بارگذاری آنها به طور جداگانه در Instagram Stories نیست. توییتر اکنون به شما امکان می‌دهد این کار را با گزینه اشتراکی جدید Instagram Stories انجام دهید.

این به روزرسانی به دنبال ویژگی مشابهی است که اواخر سال گذشته برای Snapchat در iOS معرفی شد. اساسا، کاربران هر دو برنامه می‌توانند یک توییت را به عنوان برچسب در Snap ارسال کنند که همچنین شما را به توییت اصلی در توییتر پیوند می‌دهد.

در اینجا مرحله سریع از مراحل به اشتراک گذاری توییت‌ها در IOS Instagram Stories شما آورده شده‌است:

ابتدا توییتی را که می خواهید برای Stories خود ارسال کنید، پیدا کنید و روی نماد Share در زیر آن ضربه بزنید

بعد، در منوی پاپ آپ، روی نماد Instagram Stories ضربه بزنید که شما را به اینستاگرام می‎‌برد و تصویر صفحه  را مستقیما در یک پیش نویس Story وارد می‌کند.

در آخر، story را مانند حالت معمول ویرایش کنید، تغییر اندازه یا جابجایی عکس صفحه، افزودن متن، اضافه کردن موسیقی و غیره امکان پذیر است و سپس آن را به اشتراک بگذارید یا برای کسی بفرستید.

توجه داشته باشید که چند محدودیت در این ویژگی جدید IOS Instagram وجود دارد. اول، با توییت‌های محافظت شده کار نمی‌کند، منظور Twitter هایی است که به شما اجازه نمی‌دهد آنها را به اشتراک بگذارید. همچنین، فیلم‌های جاسازی شده در توییت‌ها پس از بارگیری در اینستاگرام، به صورت تصاویر ثابت ظاهر می‌شوند.

متأسفانه، درست مانند ادغام Snapchat، اشتراک گذاری Instagram Stories در Android در دسترس نیست، حداقل هنوز این امکان را ندارید. و اگر هنوز این گزینه را در برنامه iOS خود مشاهده نمی‌کنید، احتمالا باید Twitter را در iPhone خود به جدیدترین نسخه برنامه به روز کنید.

مطلب قبلینکات مهمی که قبل از خرید لپ‌تاپ باید به آن توجه کنید
مطلب بعدیپیام رسان تلگرام با تماس‌های ویدیویی گروهی و پس زمینه‌های متحرک به روز می‌شود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید