قابلیت پخش کلیپ از اپل میوزیک در پیام اینستاگرام!

اپل میوزیکاینستاگرام چندین ویژگی مهم جدید را به پلتفرم پیام‌رسان خود اضافه کرده است و بیشترین کاربرد برای نوازندگان و بازاریابان موسیقی، اضافه شدن پیش‌ نمایش ۳۰ ثانیه‌ای آهنگ‌های موجود در اسپاتیفای، اپل میوزیک و آمازون میوزیک است.

علاوه بر موسیقی، ویژگی‌های جدید شامل امکان ارسال پیام به‌صورت بی‌صدا، امکان دیدن افرادی که برای چت آنلاین هستند، افزودن نظرسنجی‌های سریع اینستاگرام و موارد دیگر نیز می‌تواند ابزار مفیدی برای هنرمندان باشد.

قابلیت پخش کلیپ از اپل میوزیک در پیام اینستاگرام! - ig messaging 01در حالی که این ابزارها برای استفاده با «دوستان نزدیک» طراحی شده‌اند، ما به طور فزاینده‌ای دیده‌ایم که از آن‌ها برای اعطای دسترسی ویژه به طرفداران، اغلب به عنوان یک دعوت دوم از طریق حساب اینستاگرام و سپس برقراری ارتباط با آن‌ها استفاده می‌شود.

قابلیت پخش کلیپ از اپل میوزیک در پیام اینستاگرام

قابلیت پخش کلیپ از اپل میوزیک در پیام اینستاگرام! - instagram messaging apple musicپخش، مکث و پخش مجدد: با ادغام با Apple Music ،Amazon Music و Spotify به زودی فعال می‌شود، اکنون می‌توانید یک پیش‌نمایش ۳۰ ثانیه‌ای آهنگ را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و می‌توانید قابلیت پخش کلیپ از اپل میوزیک در پیام اینستاگرام را مستقیما استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید