آموزش تنظیم ویدیو به عنوان والپیپر گوشی‌های سامسونگ

آموزش تنظیم ویدیو به عنوان والپیپر گوشی‌های سامسونگاگر از یکی از گوشی‌های سامسونگ استفاده می‌کنید، می‌توانید تصویر زمینه را با والپیپرهای ویدیویی متمایز کنید. در ادامه نحوه تنظیم یک ویدیو به عنوان تصویر زمینه آورده شده است.

تغییر کاغذ دیواری یا والپیپر یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد حس جدید و هیجان‌انگیز دوباره در تلفن شماست. به هر حال، والپیپر اولین چیزی است که پس از برداشتن گوشی و باز کردن قفل‌ صفحه به آن نگاه می‌کنید. مهم نیست که چه سبکی را ترجیح می‌دهید، همیشه می‌توانید کاغذ دیواری مناسبی پیدا کنید که نشان‌دهنده علایق شما باشد.

بنابراین، بیایید خلاق باشیم و ببینیم چگونه می‌توانیم یک ویدیو را به عنوان تصویر زمینه صفحه قفل و صفحه اصلی خود در گوشی‌های سامسونگ تنظیم کنیم.

چگونه یک ویدیو را به عنوان والپیپر قفل صفحه خود تنظیم کنیم؟

برای قرار دادن یک ویدیو به عنوان تصویر زمینه قفل صفحه خود به هیچ برنامه شخص ثالثی نیاز ندارید. می‌توانید این کار را مستقیماً از برنامه Samsung Gallery انجام دهید. کاری که باید انجام دهید در اینجا آمده است:

  • برنامه Samsung Gallery را باز کنید و ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و گزینه Set as wallpaper > Lock screen را انتخاب کنید.
  • اگر ویدیوی شما خیلی طولانی است، نماد قیچی را فشار دهید تا آن را به ۱۵ ثانیه یا کمتر کاهش دهید و سپس روی Done ضربه بزنید. توجه داشته باشید که حجم تصاویر پس زمینه ویدیویی نمی‌تواند بیش از ۱۰۰ مگابایت باشد.
  • پس از اتمام، روی Set on Lock screen ضربه بزنید.

آموزش تنظیم ویدیو به عنوان والپیپر گوشی‌های سامسونگ - Screenshot ۲۰۲۲۰۵۱۹ ۲۲۵۸۳۱ Chrome

آموزش تنظیم ویدیو به عنوان والپیپر گوشی‌های سامسونگ - InShot ۲۰۲۲۰۵۱۹ ۲۳۰۲۳۹۵۵۷وقتی گوشی Samsung Galaxy خود را قفل کنید و به صفحه قفل بروید، ویدیویی که تنظیم کرده‌اید به‌طور خودکار پخش خواهد شد.


 

چگونه یک ویدیو را به عنوان والپیپر صفحه اصلی خود تنظیم کنیم؟

تنظیم یک ویدیو به عنوان تصویر زمینه صفحه اصلی کمی پیچیده‌تر از انجام این کار برای صفحه قفل است. برای انجام این کار، باید برنامه‌ی دیگری را دانلود کنید.

برای دستگاه‌های گلکسی، می‌توانید از Samsung Good Lock استفاده کنید؛ این یک برنامه سفارشی‌سازی همه‌کاره از سامسونگ است. روی دستگاه‌های سامسونگ از قبل نصب نشده است اما می‌توانید آن را از فروشگاه گلکسی دریافت کنید.

پس از دانلود، مراحل زیر را دنبال کنید. توجه داشته باشید که این فرآیند کمی پیچیده است؛ برنامه اجازه نمی‌دهد ویدیوها را مستقیماً به عنوان تصویر زمینه صفحه اصلی خود تنظیم کنید.

  • برنامه Good Lock را نصب و اجرا کنید و ماژول Wonderland را در منوی Family پیدا کنید. با ضربه زدن روی ماژول، برنامه شما را به فروشگاه Galaxy هدایت می کند، جایی که می‌توانید آن را نصب کنید.
  • ماژول Wonderland را باز کنید و روی New > Gallery ضربه بزنید و یک تصویر را انتخاب کنید؛ نگران نباشید، در نتیجه نهایی قابل مشاهده نخواهد بود.
  • روی دکمه App to Layer در سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید و Video را انتخاب کنید. ویدیوی مورد نظر را از گالری خود انتخاب کنید، مدت زمان آن را تنظیم کنید و روی Done ضربه بزنید. ویدیو در بالای تصویری که قبلا انتخاب کرده‌اید ظاهر می‌شود. به سادگی اندازه ویدیو را تغییر دهید تا پیش‌نمایش صفحه به طور کامل پوشش داده شود و سپس روی Save ضربه بزنید. نامی برای این پیش‌تنظیم سفارشی بگذارید و دوباره روی Save ضربه بزنید.
  • پس از اتمام، پیش‌نمایش تصویر زمینه ویدیویی خود را مشاهده خواهید کرد. اگر از نتیجه راضی هستید، روی «تنظیم به عنوان تصویر زمینه» ضربه بزنید، سپس انتخاب کنید که آیا آن را فقط روی صفحه اصلی یا هر دو صفحه اصلی و قفل اعمال کنید.
  • اگر از نتیجه نهایی ناراضی هستید، می‌توانید به ماژول Wonderland برگردید و ویدئو ذخیره‌شده را که از پیش تنظیم‌ کرده‌اید ویرایش کنید.

آموزش تنظیم ویدیو به عنوان والپیپر گوشی‌های سامسونگ - Screenshot ۲۰۲۲۰۵۱۹ ۲۳۰۶۳۹ Chromeآموزش تنظیم ویدیو به عنوان والپیپر گوشی‌های سامسونگ - Screenshot ۲۰۲۲۰۵۱۹ ۲۳۰۶۲۷ Chromeقبل از اینکه ویدیوتان را به‌عنوان والپیپر تنظیم کنید، مطمئن شوید که وضوح کافی و ابعاد درستی داشته باشد و در غیر این صورت ممکن است نتیجه تار به نظر برسد. برای مثال، اگر تلفن شما صفحه‌نمایش QHD دارد و از ویدیویی با وضوح فول اچ‌دی استفاده می‌کنید، تصویر زمینه ممکن است ناپسند به نظر برسد.

اگر به دنبال چند ویدیو با کیفیت بالا به صورت رایگان هستید، همیشه می‌توانید به سایت‌های محبوبی مانند Pexels و Pixabay مراجعه کنید.


 

با یک والپیپر ویدیویی، صفحه خود را جذاب کنید

والپیپرهای استاتیک بسیار رایج هستند؛ اگر به دنبال چیزی برای زیباتر کردن صفحه‌نمایش خود هستید، یک والپیپر ویدیویی می‌تواند معجزه کند. برنامه Samsung Good Lock به شما امکان می‌دهد تصویر زمینه متحرک خود را به روش‌های مختلف سفارشی کنید. می‌توانید متن، برچسب، اشکال و جلوه‌های ذرات مانند برف، قطرات باران، ستاره‌ها، حباب‌ها و موارد دیگر را به تصویر زمینه خود اضافه کنید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید