هدفون بی‌سیم CX Plus سنهایزر با عمر باتری 24 ساعته در هند معرفی شد

هدفون بی‌سیم CX Plus سنهایزر با عمر باتری 24 ساعته در هند معرفی شدسازنده لوازم صوتی Sennheiser از هدفون بی‌سیم CX Plus در هند رونمایی کرد. عرضه این هدفون در طول فروش Amazon Prime Day در ۲۳ و ۲۴ ژوئیه(۳ و ۴ بهمن) انجام می‌شود. همچنین سنهایزر، چهل درصد تخفیف روی هدفون‌ها در طول فروش Amazon Prime Day ارائه می‌دهد.

مشخصات هدفون بی‌سیم CX Plus

هدفون بی‌سیم CX Plus برای خروجی صدای متمایز با روکش مات طراحی شده است. در این هدفون‌ها، صدا توسط یک مبدل TrueResponse مهندسی شده و هدفون‌ها به طور ایمن روی گوش قرار می‌گیرند. هدفون بی‌سیم CX Plus با IPX4، در مقابل آب مقاوم است و همچنین قابلیت حذف نویز فعال (ANC) نیز در هدفون‌ها وجود دارد که وضوح صدا را در محیط‌های پر سر و صدا ارائه می‌دهد. به علاوه یک حالت شفاف هم در هدفون‌ها وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد که نبض صدای اطراف را احساس کنید.

هدفون بی‌سیم CX Plus

کنترل‌های لمسی سفارشی روی هدفون‌ها، برقراری تماس، پخش صدا و استفاده از دستیار صوتی را برای کاربران آسان می‌کند. آرایه تشکیل دهنده پرتو ۲ میکروفونی آن برای افزایش وضوح تماس‌ها از طریق ANC استفاده می‌شود. این هدفون دارای باتری ۵۵ میلی آمپر ساعتی است، در حالی که ظرفیت باتری کیس شارژ این هدفون ۴۲۰ میلی‌آمپر ساعت می‌باشد. هدفون بی‌سیم CX Plus تا ۸ ساعت قابلیت پخش صدا دارد که با قاب شارژ تا ۲۴ ساعت قابل ارتقا است. هدفون بی‌سیم CX Plus از اتصال بلوتوث ۵.۲ پشتیبانی می‌کند و در عرض ۱.۵ ساعت هم به طور کامل شارژ می‌شود.هدفون بی‌سیم CX Plus

عرضه هدفون بی‌سیم CX Plus

قیمت اصلی این هدفون بی‌سیم در هند ۱۴۹۹۰(~ ۱۸۸ دلار) روپیه است. شما می‌توانید این هدفون بی‌سیم را در ۲۳ و ۲۴ ژوئیه(۳ و ۴ بهمن) در طول فروش روز پرایم آمازون در هند با قیمت ۸۹۹۰ روپیه (~۱۱۳ دلار) خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید