ارسال ویدیو باکیفیت از طریق Google Photo در برنامه Google Messages امکان‌پذیر شد

ارسال ویدیو باکیفیت از طریق Google Photo در برنامه Google Messages امکان‌پذیر شددر آخرین گزارش APK Insight که توسط 9to5Google منتشر شده، برنامه پیش‌فرض SMS/RCS برای Google Messages نسخه اندروید ممکن است ویژگی جدیدی را دریافت کند که به کاربران امکان می‌دهد در مواردی که RCS در دسترس نیست، ویدیوها را از طریق Google Photos ارسال کنند.

به نسخه بتای Google Messages 10.4 قابلیت جدیدی به نام « اشتراک‌گذاری ویدیوی با کیفیت خوب در متن (SMS/MMS) از طریق Google Photos اضافه خواهد شد و این ویژگی را می‌توان در منوی تنظیمات برنامه فعال کرد.

ارسال ویدیو باکیفیت از طریق Google Photo در برنامه Google Messages امکان‌پذیر شد - gsmarena 001 ۱ 1طبق توضیحات این قابلیت، گیرندگان می‌توانند پیوند Google Photos را بعد از دریافت از فرستنده، با کلیک بر روی پیوند، موفق به تماشای ویدیو شوند.

روش دیگری هم وجود دارد و آن روش این است که گیرنده‌ای که پیوند Google Photos را در Messages app دریافت می‌کند، می‌تواند ویدیوی باکیفیت بالا را مستقیماً از Chat Window تماشا کند. تصور بر این است که کاربران iOS ممکن است نیاز داشته باشند، پیوند را در مرورگر باز کنند.

ارسال ویدیو باکیفیت از طریق Google Photo در برنامه Google Messages امکان‌پذیر شد - gsmarena 002 5به‌ اشتراک‌گذاری فایل‌های بزرگ در فضای اَبری قابلیت جدیدی نیست. سامسونگ از «اشتراک‌گذاری پیوند» پشتیبانی می‌کند و عکس‌ها و ویدیوها را در سرور سامسونگ برای دریافت‌کنندگان بارگذاری می‌کند تا در مدت زمان محدودی از طریق پیوندی که از طریق هر مرورگری قابل دسترسی است، دانلود کنند.

Google Photo بهترین روش برای ارسال فایل‌های بزرگ Google است، زیرا ویدیوها دیگر نیازی به فشرده‌سازی شدید و ارسال از طریق یک پروتکل قدیمی ندارند.

این مطمئناً باعث می‌شود که کاربران iOS کلیپ ویدیویی که از طرف کاربران اندرویدی دریافت کرده‌اند را به صورت یک ویدیوی مخدوش و بی‌کیفیت ببینند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید