جزییات لوازم جانبی رسمی Galaxy S22 فاش شد!

لوازم جانبی رسمی Galaxy S22

با نزدیک‌تر شدن به رونمایی احتمالی خانواده گلکسی اس 22 در فوریه، طبیعتا از طریق کانال‌های رسمی‌تر، مانند صفحات پشتیبانی اخیرا منتشر شده در Samsung.com، تعداد بیشتری از لوازم جانبی رسمی Galaxy S22 را مشاهده می‌کنیم. BOX UK اکنون اخبار جدیدی در این مورد منتشر کرده است و تعداد زیادی از لوازم جانبی رسمی Galaxy S22 را در سایت خود فهرست کرده است. این لیست شامل بیش از ۶۰ آیتم مختلف (شامل گزینه‌های رنگی) در سه گوشی است.

به نظر می‌رسد سامسونگ امسال همه کاره است، به خصوص در بخش کیس. کاربران گلکسی S22 و S22+ می‌توانند از بین روکش‌های شفاف، روکش‌های شفاف ایستاده، روکش‌های قاب، روکش‌های چرمی، روکش‌های ایستاده محافظ، روکش‌های سیلیکونی (با یا بدون بند)، پوشش‌های شفاف شفاف هوشمند، پوشش‌های نمای LED هوشمند، و قاب‌های ژل انتخاب کنند. دارندگان گلکسی اس 22 اولترا یا اس 22 نوت، صرف نظر از اینکه در نهایت چه نامی دارند، تقریبا از کل مجموعه نیز لذت خواهند برد، به جز خط فریم کاور. انتخاب خاص معرفی شده در Box شامل ۲۴ گزینه رسمی کیس برای S22 استاندارد، با ۱۹ گزینه برای S22 Ultra و ۲۳ گزینه برای نسخه پلاس است.

S Pen in green

بیشتر لیست‌های موجود در box.co.uk هنوز هیچ تصویری ندارند، اما چند استثنا وجود دارد. این خرده‌فروش از مجموع لوازم جانبی رسمی Galaxy S22، جایگزین S-Pen را برای بزرگ‌ترین دسته S22 در مجموع چهار رنگ سبز، قرمز تیره، سفید و مشکی دریافت کرده است. این آیتم‌ها باید با گزینه های رنگی گوشی مطابقت داشته باشند و بیشتر با شایعات قبلی را نیز تایید می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید