دومین آیفون ضد آب USB-C با قیمت ۳ هزار دلار به فروش رسید!

دومین آیفون ضد آب USB-C با قیمت 3 هزار دلار به فروش رسید! آیفون اپل از زمان ورودش به بازار یک گوشی هوشمند نمادین و بسیار کاربردی بوده است و طرفداران زیادی در بین قشرهای مختلف جامعه اعم از سیاسی و اقتصادی دارد. زمانی که مهندس سخت افزار، کن پیلونل تصمیم گرفت کانکتور لایتنینگ آیفون X را با درگاه USB-C جایگزین کند، در نهایت چیزی که اولین آیفون USB-C جهان نامیده می‌شد را به قیمت ۸۶۰۰۰ دلار فروخت. این یک خرید هنگفت برای دستگاه جدیدی بود که به عنوان یک کالای کلکسیونی به دلیل قیمت بالا در نظر گرفته می‌شد.

دومین آیفون ضد آب USB-C با قیمت ۳ هزار دلار به فروش رسید! - iPhone with USB C port feat.شاهکار این مهندس زمینه‌ای برای الهام گرفتن چند نفر برای خلق ویژگی‌های جدید شد؛ یکی از آن‌ها Gernot Jobstl بود که آیفون را بیشتر بهینه کرد تا محافظت ضد آب و همچنین پشتیبانی از شارژ USB-C را ارائه دهد. بنابراین نمونه اولیه Jobstl دومین آیفون ضد آب USB-C بود.

 

با این حال استقبال از آیفون ضد آب USB-C جدید به اندازه نسل قبلی خود بالا نبود و به قیمت ۳۰۰۰ دلار فروخته شد که بسیار کمتر از قیمت نسخه قبلی خود است. به نظر می‌رسید که دستگاهی که به عنوان اولین آیفون ضد آب USB-C جهان معرفی می‌شود، نمی‌تواند کشش کافی برای سوق دادن کلکسیونرها یا کاربران به سمت راحتی و عملکرد دستگاه ایجاد کند. جابستل عملکرد آیفون X اصلاح‌ شده با شارژ USB-C را در یک ویدیوی یوتیوب به نمایش گذاشته بود و بر برنامه‌های خود تاکید کرد که پشتیبانی از دستگاه می‌تواند تحقیقات بیشتری را در مورد پروژه‌های مشابه انجام دهد.

دومین آیفون ضد آب USB-C با قیمت ۳ هزار دلار به فروش رسید! - download 1 1حراج Jobstl’s USB-C iPhone X شاهد بود که یک مناقصه دهنده تنها این گوشی هوشمند را با قیمت ۳۰۰۰ دلار دریافت کرد و این مطمئناً کمتر از انتظارات سازنده آن بود. محدودیت‌های متعددی از قبیل عدم وجود شارژ سریع، عدم شارژ دوطرفه و فاقد هرگونه ضمانت که آیفون ضد آب USB-C دارد، می‌تواند دلیل این قیمت باشد و باعث تقاضای کم بازار شود.

بعید است که اپل در مدل‌های آینده که به صورت رسمی عرضه می‌شوند، به پشتیبانی از شارژ USB-C روی آورد زیرا شارژ بدون پورت مسیری است که برخی از OEM ها در حال حاضر در مرحله آزمایش قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید