هرآنچه در رابطه با فصل ششم Call of Duty می‌دانیم

فصل ششم Call of Duty

کالاف دیوتی (Call of Duty) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شوتر موجود در حال حاضر در بازار صنعت بازی‌های کامپیوتری بوده و نسخه‌های متفاوتی از آن موجود است.فصل ششم Call of Duty روزانه هزاران نفر در سراسر دنیا را با استفاده از پلتفورم‌های متفاوتی از جمله کنسول‌های بازی، گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی کالاف دیوتی بازی کرده و از تجربه این بازی منحصر به فرد که توسط شرکت محبوب و موفق اکتیویژن (Activision) ساخته شده است لذت می‌برند.

در حال حاضر فصل جدید بازی کالاف دیوتی در راه است و فصل ششم Call of Duty  شاهد ارائه آپدیت‌های تازه‌ای برای دو نسخه Warzone و Black Ops Cold War خواهیم بود. بنا به گزارش gamespot طبق اعلام شرکت اکتیویژن این آپدیت در روز هفتم ماه اکتبر مصادف با ۱۵ مهر مهر ماه از راه می‌رسد. با این حال سرورهای بازی فصل ششم Call of Duty کمی زودتر برای بارگیری دیتای جدید بازی آماده خواهند شد.

Black Ops Cold War در فصل ششم Call of Duty چگونه خواهد بود؟

 فصل ششم Call of Duty

می‌توان گفت بازی Black Ops Cold War آخرین نفس‌های خود را می‌کشد و به احتمال بسیار زیاد پس از فصل ششم Call of Duty ، آپدیت دیگری توسط اکتیویژن برای این نسخه در نظر گرفته نشده است. کاربران این بازی از پنجم ماه اکتبر قادر هستند تا دیتای جدید بازی را دانلود و نصب کنند. در آخرین آپدیت Black Ops Cold War طبق روال همیشه شاهد حضور شخصیت‌هایی جدید، اسلحه‌هایی به روز شده و تازه، اپراتور‌های جدید و نقشه‌هاییی نو برای ماجراجویی خواهیم بود و بدون شک بخش بتل پس نیز به روز رسانی خواهد شد. با این حال هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با بخش مولتی پلیر در بازی Black Ops Cold War مشخص نشده است.

بنا به تایید Treyarch در فصل ششم شاهد اضافه شدن مود زامبی به بازی خواهیم بود که در خط داستانی Dark Aether از مسیر داستان بازی Black Ops Cold War رخ داده و این داستان را به سرانجام می‌رساند. مود زامبی در نقشه‌ای round-based اتفاق خواهد افتاد و به احتمال زیاد این آخرین نقشه از این سبک در بازی خواهد بود.

مود زامبی در فصل ششم Black Ops Cold War

 فصل ششم Call of Duty

با توجه به تریلرهایی که هفته گذشته از مود زامبی منتشر شده است به نظر می‌رسد که نقشه مربوطه به مرکز آموزش نظامی شوروی در اوکراین اشاره دارد. مشخصا همانطور که بازیکنان این بازی به خوبی می‌دانند، یکی از افرادی که در این ماموریت نقش مهمی دارد راسل ادلر بوده و در تریلرهایی که از این بازی در صفحه اینستاگرام کالاف دیتوی منتشر شده است، به نظر می‌رسد او دچار شستشوی مغزی شده و هنگامی که کنترل ذهن خود را به دست می‌آورد عنوان می‌کند که کار وحشتناکی انجام داده است.

در فصل ششم درب‌های ساختمان استادیم (stadium) باز شده و این محل در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و این امر باعث ایجاد تغییر بزرگ و مهمی در نقشه اصلی بازی می‌شود. علاوه بر این امر به احتمال زیاد شاهد وجود چندین ایستراگ جالب در این منطقه خواهیم بود.

اگرچه داستان زامبی‌ها در این بازی به یک جمع‌بندی جالب می‌رسد اما این پایان کار نیست، داستان Dark Aether  از Black Ops Cold War در بازی مورد انتظار اکتیویژن Call of Duty: Vanguard که در تاریخ ۵ ماه نوامبر مصادف با ۱۴ ماه آبان منتشر خواهد شد، ادامه می‌یابد.

سرنوشت Warzone در فصل ششم

 فصل ششم Call of Duty

دانلود و نصب داده‌های جدید آپدیت فصل ششم بازی از تاریخ ششم ماه اکتبر مصادف با ۱۴ مهر ماه برای کاربران قابل دسترسی خواهد بود. مانند بازی Black Ops Cold War در بازی وارزون نیز شاهد آپدیت قسمت بتل پس و اضافه شدن نقشه‌ها و اپراتورهای جدیدی نیز برای وارزون خواهیم بود.

در فصل پنجم شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جالبی مانند Double Agent mode از بازی Black Ops Cold War، ویژگی جالب بازی وارزون Iron Trials ’84 و ویژگی Payload بودیم. شاید هنوز کمی فرصت باقی مانده باشد تا بتل پس فصل پنجم خود را به پیش برده و از این ویژگی‌ها بهره ببرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید