عرضه سری Galaxy S22 5G سامسونگ دیرتر از موعد خواهد بود

S22 5G

سامسونگ همیشه در زمستان سری Galaxy S را معرفی می‌کند و انتظار داریم که سری Galaxy S22 نیز در اوایل سال 2022 از راه برسد. این خانواده سه مدل داشته که شامل یک نسخه استاندارد، یک نسخه پلاس و یک نسخه اولترا می‌شود. اگرچه رونمایی سری Galaxy S22 5G در ژانویه خواهد بود اما عرضه احتمالا با تاخیر مواجه خواهد شد.

پیشتر مشخص شد که سامسونگ S21 FE را در ژانویه طی CES 2022 معرفی می‌کند و چند هفته بعد نیز باید شاهد رونمایی سری Galaxy S22 5G باشیم. این گوشی مدل مقرون به صرفه سری Galaxy S21 سال گذشته است و کاربر Ice Universe توییتر به تازگی اطلاعاتی درباره زمان عرضه سری مورد اشاره اعلام کرد.

سری Galaxy S22 5G بزودی عرضه نخواهد شد

کاربر Ice Universe پیش از این فاش کرد که سری Galaxy S22 نسخه 5G حداقل تا فوریه عرضه نخواهند شد، اگرچه رونمایی در ژانویه انجام می‌گیرد. البته عرضه در هفته پایانی ژانویه کاملا رد نشده و گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که سامسونگ در پی عرضه سریع سری Galaxy S22 است، هرچند برخی منابع این مسئله را تکذیب کرده و معتقدند عرضه دیرتر خواهد بود.

SamMobile یکی از منابع موثق درباره محصولات آینده سامسونگ بوده و گزارش‌های آن را می‌توان دقیق دانست. این منبع معتقد بوده تا هفته دوم فوریه، سامسونگ تمامی گوشی‌های این مجموعه را به فروش خواهد رساند.

البته تا زمانی که مشخص نشد، کمبود تراشه در صنعت چقدر تاثیرگذار است، نمی‌توان به شایعات بسنده کرد و آن را جدی دانست. پیش از این جان پروسر بیان داشت که S21 FE 5G تا هفته اول ژانویه ۲۰۲۲ معرفی نخواهد شد و گفته وی هم در حال تبدیل شدن به حقیقت است. در حال حاض هیچ جزئیات بیشتر و دقیقی وجود ندارد تا به آن پرداخت و مشخص شود که کره‌ای چه برنامه‌ای برای رونمایی و عرضه سری Galaxy S22 دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید