دو گوشی گلکسی M33 و M23 در سایت رسمی سامسونگ معرفی شدند!

دو گوشی گلکسی M33 و M23 در سایت رسمی سامسونگ معرفی شدند!سامسونگ امروز چهار گوشی جدید را در سایت رسمی Mobile Press خود فهرست کرد. قبلاً در مورد گلکسی A23 و A13 به شما گفته‌ایم و اکنون به سراغ گلکسی M33 و M23 می‌رویم.

مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی M33 و M23

این دو از نظر مشخصات بسیار شبیه هستند، اما از نظر ظاهر نه! هر دو گوشی دارای صفحه‌نمایش ۶.۶ اینچی 1080 پیکسل TFT، دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، دوربین فوق عریض ۸ مگاپیکسلی و سنسور عمق ۲ مگاپیکسلی هستند.

دو گوشی گلکسی M33 و M23 در سایت رسمی سامسونگ معرفی شدند! - ۲۰۲۲۰۳۰۶ ۲۲۳۲۵۶ scaled

اما اینجاست که همه چیز تغییر می‌کند؛ گلکسی M33 دارای یک باتری بزرگتر ۶٠٠٠ میلی آمپر ساعتی، یک دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی اضافی و فضای رم بیشتر است و از ۶ گیگابایت شروع می‌شود تا ۸ گیگابایت. سامسونگ هنوز جزئیات کاملی را منتشر نکرده است اما اکنون می‌دانیم که گلکسی M33 دارای یک چیپست هشت هسته‌ای است.

گلکسی M33 با ابعاد فیزیکی ۱۶۵.۴ در ۷۶.۹ در ۹.۴ میلی متر و وزن آن ۲۱۵ گرم است. سامسونگ هنوز قیمت یا تاریخ عرضه و یا بازارهای هدف خاص گلکسی M33 را اعلام نکرده است اما به اروپا و هند خواهد آمد.

گلکسی M23 یک باتری کوچکتر ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد و فاقد دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی است. این گوشی در یک پیکربندی ۴/۱۲۸ گیگابایتی عرضه می‌شود.

دو گوشی گلکسی M33 و M23 در سایت رسمی سامسونگ معرفی شدند! - ۲۰۲۲۰۳۰۶ ۲۲۳۳۲۷ scaledاین نمایشگر همان صفحه‌نمایش ۶.۶ اینچی TFT را دارد اما به طور کلی سبک‌تر و ۱۹۸ گرم است و کمی نازک‌تر از M33 است. سامسونگ قیمت و تاریخ عرضه و دیکر جزئیات گلکسی M23 را نیز مشخص نکرده است اما ما انتظار داریم که در اروپا و هند نیز عرضه شود.

گلکسی M22 و M32 هر دو با نمایشگرهای ۶.۴ اینچی از جنس Super AMOLED با نرخ تازه‌سازی ۹۰ هرتزی با رزولوشن‌های ۷۲۰ پیکسل و ۱۰۸۰ پیکسل عرضه شدند و جانشینان آن‌ها به نسبت متوجه تغییرات و افزایش شدند. به محض این که سامسونگ جزئیات دقیقی درباره گلکسی M23 و M33 منتشر کند، اطلاعات‌ را تکمیل خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید