سامسونگ ویدیوهای تبلیغاتی One UI 4 را منتشر کرد

One UI 4امروز سامسونگ دو ویدیوی تبلیغاتی رسمی را برای پوسته اندرویدی آینده‌اش، One UI 4 منتشر کرده است. نسخه‌های بتای آن برای مدتی در چند کشور به صورت عمومی در دسترس بوده‌ و اکنون در نسخه بتا 3 است. انتظار می‌رود که ساخت نهایی در چند هفته آینده منتشر شود، بنابراین شگفت‌زده نمی‌شویم که سامسونگ چنین ویدیوهایی را برای تبلیغات ظاهری خود بسازد.

اولین ویدیو با تمرکز بر روی تکامل پوسته از زمان One UI 2 شروع می‌شود و بازخوردهای کاربران را مرور می‌کند که ما را به ادعای اصلی می‌رساند. یعنی One UI 4 مطابق میل کاربران ساخته شده است. قابلیت سفارشی‌سازی نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند، مانند ویجت‌ها (اکنون با گوشه‌های گرد) و حالت دارک مود برای برنامه‌های متفاوت که اکنون در دسترس است.

موارد دیگری نیز وجود دارد که پوشش داده شده، اما شاید شگفت‌انگیزترین پیشرفت در پایان ویدیو اتفاق بیفتد، زمانی که سامسونگ با افتخار اعلام کرد که لپ‌تاپ‌ها نیز دارای پوسته One UI Book 4 خواهند بود. همانطور که از نامش پیداست، این پوسته اساسا یک نسخه ویژه از One UI برای لپ تاپ‌ها است.

نمی‌توان گفت که منتظر آن نبودیم، اما سوال اصلی اینجاست: آیا این واقعا می‌تواند باعث بهبود تجربه کاربری برای خریداران لپ‌تاپ‌های سامسونگ شود؟ یا این فقط یک ترفند ناامیدانه برای کپی کردن بازی اکوسیستم اپل است؟ می‌تواند هر دو باشد، می‌تواند هیچ کدام نباشد، باید منتظر بمانیم و ببینیم.

در ویدیوی دوم، این شرکت جزئیات بیشتری را در مورد سفارشی‌سازی‌های در One UI 4 انجام شده و همچنین ابزارهای مختلف مرتبط با عکس و به اشتراک‌گذاری سریع موارد با لپ‌تاپ سامسونگ ارائه شده است. کلمه اکوسیستم در اینجا ظاهر می‌شود، پس نگویید به شما هشدار نداده بودیم.

در پایان ویدئو، نگاهی اجمالی به Galaxy Watch 4 می‌اندازیم که احتمالا دلیل آن یک تبلیغات برای One UI 4 است. اما باز هم، ساعت به عنوان بخشی از آن اکوسیستم بسیار مهم است، بنابراین احتمالا، دلیل گنجاندن آن در این ویدئو همین موضوع بوده است.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید