همکاری سامسونگ با کارگردانان فیلم برای فیلمبرداری کامل با استفاده از Galaxy S21 Ultra

همکاری سامسونگ با کارگردانان فیلمسامسونگ الکترونیکس اعلام کرده که همکاری جدیدی را با کارگردانان فیلم با هدف نمایش دوربین‌های توانمند سامسونگ گلکسی S21 Ultra شروع کرده است. همکاری سامسونگ با کارگردانان فیلم مانند جو رایت، کارگردان فیلم بریتانیایی، که به خاطر کار در زمینه غرور و تعصب و کفاره مشهور است، خبر بسیار هیجان انگیزی است.

همکاری سامسونگ با کارگردانان فیلم با Princess & Peppernose به کارگردانی جو رایت آغاز می‌شود. این فیلم موزیکال از رقص زنده و عروسک گردانی استفاده می‌کند که همه توسط Samsung Galaxy S21 Ultra ضبط شده است.

فیلم دیگری که قرار است همکاری سامسونگ با کارگردانان فیلم را نشان دهد، کار کارگردان چینی Sha Mo، معروف برای فیلم Love Will Tear Us Apart و My Huckleberry Friends است. Sha Mo از Galaxy S21 Ultra 5G برای فیلمبرداری از فیلم جدید خود Kids of Paradise استفاده کرده که نگاهی شاعرانه به درگیری‌های کودکان در یک مدرسه کوچک در حومه شهر دارد. برای ثبت داستان، Sha Mo به حالت کارگردانی Galaxy S21 تکیه کرده است. همکاری سامسونگ با کارگردانان فیلم برای فیلمبرداری کامل با استفاده از Galaxy S21 Ultra - gsmarena 200

سامسونگ قصد دارد همکاری خود را با تعداد بیشتری از کارگردانان فیلم در سراسر جهان ادامه دهد تا همچنان دوربین‌های اصلی گوشی‌های هوشمند سامسونگ را به نمایش بگذارد. هر دو فیلم در جشنواره بین المللی فیلم بوسان در کره جنوبی که قرار است در این ماه آینده برگزار شود، رونمایی می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید