سری Galaxy Watch5 پیش از معرفی در وب‌سایت سامسونگ لیست شد!

گجت Galaxy Watch5 قیمت بیشتری نسبت به نسل قبل داردسامسونگ صفحات پشتیبانی از سری Galaxy Watch5، خانواده‌ای که از مدل‌های Galaxy Watch5 Pro 45mm و Galaxy Watch5 40mm و 44mm تشکیل می‌شود، را فعال کرده است؛ این صفحات به ترتیب در وب‌سایت  دانمارک، بلژیک و نروژ سامسونگ موجود هستند و به شماره مدل SM-R925F (Watch5 Pro) و SM-R905F (Watch5 40mm) و SM-R915F (Watch5 44mm) اشاره دارند.

هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد این صفحات لندینگ پشتیبانی وجود ندارد اما به لطف افشاهای دقیق اطلاعات زیادی دردسترس قرار گرفت. ما شاهد رندرهای دقیقی از گلکسی واچ ۵ پرو و ​​واچ ۵ بودیم که نشان می‌داد مدل پرو دارای صفحه‌نمایش شیشه‌ای یاقوت کبود خواهد بود. به نظر نمی‌رسد تا کنون روی هیچ یک از مدل‌های فاش‌شده یک قاب چرخشی وجود داشته باشد اما ما آن را رد نمی‌کنیم مگر اینکه کاملاً مطمئن باشیم.

سری Galaxy Watch5؛ ساعت‌هایی هیجان انگیز

سری Galaxy Watch5 پیش از معرفی در وب سایت سامسونگ لیست شدما همچنین از قیمت ساعت‌های آینده سامسونگ مطلع هستیم؛ گلکسی واچ ۵ نسخه ۴۰ میلی‌متری با قیمت ۳۰۰ یورو (۳۵۰ یورو برای LTE، نسخه ۴۴ میلی‌متر با قیمت ۳۵۰ یورو (۴۰۰ یورو برای LTE) و Galaxy Watch5 Pro در گزینه ۴۵ میلی متری با قیمت ۴۹۰ یورو (۵۴۰ یورو برای LTE) به فروش خواهد رسید. گزینه پرو در رنگ‌های مشکی و تیتانیوم عرضه خواهد شد. نسخه ۴۰ میلی‌متری Watch5 در رنگ‌های طلایی صورتی، خاکستری، نقره‌ای و نسخه‌های ۴۴ میلی‌متری Watch5 در رنگ‌های آبی، خاکستری و نقره‌ای موجود هستند.

سری Galaxy Watch5 پیش از معرفی در وب سایت سامسونگ لیست شدانتظار می‌رود سری Galaxy watch5 در رویداد آگوست Unpacked سامسونگ که برای ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) درنظر گرفته شده، معرفی شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید