گلکسی زد فولد 4 سامسونگ با دوربین 108 مگاپیکسلی؟

گلکسی زد فولد 4

نسل جدید گوشی‌های تاشوی سامسونگ طی چند ماه آینده از راه خواهند رسید. یکی از دستگاه‌های مورد انتظار در این بین، گلکسی زد فولد 4 است. گزارشات جدید حاکی از این هستند که موبایل تاشوی جدید احتمالا از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

پیش از این نیز اطلاعاتی منتشر شده بودند که به بهبود مقاومت گوشی تاشوی Galaxy Z Fold 4 به لطف شیشه Super UTG اشاره داشتند. با این حال به نظر می‌رسد که بخش دوربین گلکسی Z Fold 4 نیز پیشرفت‌های اساسی را تجربه خواهد کرد.

دوربین اصلی گلکسی زد فولد 4

The Samsung Galaxy Z Fold4 may feature a 'Super UTG' display for improved S Pen support - NotebookCheck.net News

به نقل از منبع مرتبط، انتظار می‌رود که سامسونگ از سیستم دوربین پیشرفته‌تری در گوشی تاشوی بعدی خود استفاده کند. این ادعا را فردی با نام «دوهیون کیم» که سابقه خوبی در زمینه افشاگری دارد، مطرح کرده است. به گفته او این دستگاه از دوربین اصلی ۱۰۸  مگاپیکسلی بهره خواهد برد؛ البته مشخص نیست که این حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی، همان ISOCELL HM3 است که در گلکسی اس 22 اولترا استفاده شده بود یا خیر.

5G Samsung Galaxy Z Fold 4 render stars in video - PhoneArena

در این میان کاربر دیگری با نام «chunvn8888» می‌گوید که به جز دوربین ۱۰ مگاپیکسلی پریسکوپ تله‌فوتوی موجود در گلکسی S22 اولترا، سیستم دوربین این دو گوشی مشابه یکدیگر خواهد بود. بنابراین احتمال می‌رود که حسگرهای ۱۲ مگاپیکسلی برای دوربین فوق عریض و تله‌فوتو با زوم ۳ برابری اپتیکال سر جای خود باقی بمانند.

دیگر اطلاعات نیز حاکی از به‌کارگیری دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی درون نمایشگر در گلکسی زد فولد 4 دارند؛ چرا که دوربین سلفی 4 مگاپیکسلی درون نمایشگر نسل قبل کیفیت پایینی داشت.

دور از انتظار نیست که گلکسی زد فولد 4 به تراشه معرفی نشده اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس تجهیز شود. این گوشی از طراحی به‌روزتر و قابلیت استفاده از قلم S-Pen نیز بهره خواهد برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید