سامسونگ رویداد Galaxy Unpacked Part 2 را برای ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) رسمی کرد

Galaxy Unpacked Part 2سامسونگ یک رویداد شگفت انگیز Unpacked به نام Galaxy Unpacked Part 2 را برای ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) یک روز پس از عرضه سری Pixel 6 گوگل، اعلام کرد. سامسونگ هنوز فاش نکرده که این رویداد Unpacked دقیقا مربوط به چه چیزی خواهد بود، اما این شرکت می‌گوید به ما نشان می‌دهد که چگونه تجربیات جدیدی را برای بیان از طریق فناوری ایجاد می‌کند. تا چهارشنبه آینده باید منتظر بمانیم.

دعوت نامه ویدئویی ۱۲ ثانیه‌ای Galaxy Unpacked Part 2 که توسط این گروه بزرگ کره‌ای ارسال شده به صراحت هیچ چیزی را فاش نمی‌کند، اما ما برخی از نمادهای برنامه را مشاهده می‌‎کنیم که ممکن است به اعلامیه مربوط به نرم افزار اشاره کند. شاید چیزی درباره One UI و عرضه پایدار اندروید 12 باشد.

شایعات دیگر ادعا می‌کنند که سامسونگ گزینه‌های رنگ جدیدی را برای Galaxy Z Flip3 معرفی می‌کند یا لوازم خانگی را تحت سری سفارشی خود معرفی می‌کند. هنوز مشخص نیست که آیا Galaxy S21 FE را در رویداد Galaxy Unpacked Part 2 خواهیم دید یا خیر، زیرا آخرین گزارش‌ها ادعا می‌کنند که این گوشی فقط در اواخر دسامبر یا ژانویه (زمستان) عرضه می‌شود.

به هر حال، رویداد Galaxy Unpacked Part 2 تنها یک هفته دیگر خواهد بود، بنابراین لازم نیست زیاد منتظر بمانیم تا بدانیم سامسونگ چه چیزی برای ما در نظر گرفته است. این رویداد از ساعت ۱۰ صبح ET آغاز می‌شود و به صورت زنده در وب سایت رسمی سامسونگ و کانال YouTube پخش می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید