محافظ‌های صفحه نمایش سامسونگ S22، مدل +S22 و S22 Ultra به بیرون درز کرد!

سامسونگ S22با منع هر گونه خرید تراشه‌های بیشتر و سایر پیچیدگی‌های صنعت، ما در حال حاضر انتظار داریم که سری سامسونگ S22 در سه ماهه اول ۲۰۲۲ رونمایی شود. ۸ فوریه تاریخی است که به قرار بود این گوشی عرضه شود. هنوز رازهای زیادی پیرامون سه گانه پرچمدار آینده وجود دارد، اما ما شروع به جمع آوری اخبار، به خصوص در بخش طراحی کرده‌ایم. مجموعه جدیدی از محافظ‌های صفحه نمایش برای سه گانه چیزی را ارائه می‌دهد که احتمالا یکی از نقاط مرجع قابل اعتمادتر از نظر مقیاس است.

مسلما، خود محافظ‌های سامسونگ S22 واقعا بینش زیادی ارائه نمی‌دهند، اما حاشیه‌های بسیار نازک یکی از مواردی است که نادیده گرفتن آن سخت است. همچنین، ما به وضوح می‌توانیم سوراخ‌های پانچ دوربین سلفی را در هر سه مدل ببینیم، که بیشتر ثابت می‌کند که حتی S22 Ultra هم به دنبال راه‌حل دوربین زیر نمایشگر نخواهد بود. این اطلاعاتی است که اکثر منابع قبلا روی آن توافق کرده‌اند. با این حال، گرفتن تأیید مجدد بصری خوب است.

همین امر در مورد این واقعیت نیز صدق می‌کند که به نظر می‌رسد نسخه پایه S22 و +S22 مانند مدل‌های قبلی خود دارای صفحات تخت هستند. در واقع، این موضوع فقط مدرک بیشتری بر اطلاعات داخلی ارائه می‌دهد که هر دو مدل از زبان طراحی کلی خانواده S21 پیروی می‌کنند.

محافظ‌های صفحه نمایش سامسونگ S22، مدل +S22 و S22 Ultra به بیرون درز کرد! - gsmarena 003

اگر کمی بیشتر به موضوع طراحی سامسونگ S22 بپردازیم، در واقع این اولین بار نیست که محافظ صفحه نمایش ادعا شده برای S22 و +S22 به بیرون درز می‌کند. به نظر می‌رسد که نسل سامسونگ گلکسی S22 نسبت به نسل فعلی S21 با لبه‌های گردتر، پهن‌تر و کمتر «لاغر و بلندتر» باشد. مسلما قضاوت در مورد آن بدون مقایسه درست کنار هم بسیار سخت است.

طبق منابع دیگر، انتظار می‌رود گلکسی اس 22 با نمایشگر ۶.۰۶ اینچی OLED با وضوح فول اچ‌دی پلاس، کوچک‌ترین قطر از زمان Galaxy S9 عرضه شود. +S22 نیز به ۶.۵۵ اینچ در مقایسه با ۶.۶۷ اینچ اس ۲۱ پلاس کاهش می‌یابد. تنظیمات دوربین سامسونگ S22 و S22 پلاس احتمالا طرح عمودی خود را حفظ خواهد کرد و جزیره تا لبه امتداد دارد.

محافظ‌های صفحه نمایش سامسونگ S22، مدل +S22 و S22 Ultra به بیرون درز کرد! - gsmarena 006

در مورد S22 Ultra همه علائم همچنان به سمت طراحی بسیار نوت مانند اشاره می‌کنند. البته، اضلاع صاف‌تر و محفظه قلم S به ندرت آشکارسازی جدیدی هستند. بعلاوه، بیشتر منابع تمایل دارند بر روی ایده طراحی جدید دوربین عقب قطره‌ای همگرا شوند. آنچه که این عکس محافظ صفحه نمایش جدید ارائه می‌دهد تأیید بیشتر بر شایعاتی است مبنی بر اینکه انحنای صفحه نمایش در S22 Ultra بسیار کمتر از Galaxy Note20 Ultra خواهد بود. شکل کلی  S22 Ultra در مقایسه با دو برادر S22 آن نیز بسیار مشهود است.

البته، باید توجه داشته باشیم که حتی اگر این محافظ‌های صفحه نمایش سامسونگ S22 واقعی باشند، ممکن است لزوما برای پوشش تمام جلوی دستگاه‌ها از لبه به لبه طراحی نشوند، بنابراین قضاوت قاب نمایشگر، از جمله موارد دیگر، ممکن است کمی مشکل باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید