گلکسی اس 8 سامسونگ بعد از پنج سال، سیستم‌عامل جدید خود را دریافت کرد

گوشی سامسونگ گلکسی اس 8 بالاخره به‌روز‌رسانی نهایی خود را دریافت کردگوشی‌های گلکسی اس 8 و اس ۸ پلاس سامسونگ در اوایل سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شدند. بالاخره پس از گذشت ۵ سال گلکسی اس 8 به‌روز‌رسانی نهایی خود را در ماه مه ۲۰۲۱( اردیبهشت ۱۴۰۰) دریافت کرد.

به‌روز‌رسانی گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ

گفته شده است که تغییرات برای سیستم عامل گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ فقط به این شکل است که پایداری GPS ابن دستگاه بهبود یافته است که البته آن هم برای محاسبه حجم دانلود ۴۲۰ مگابایتی کافی به نظر نمی‌رسد. به نظر می‌رسد تعمیر GPS همان چیزی است که برای تلفن‌های گلکسی J7 در آسیا ارسال شده است (J7 مربوط به سال ۲۰۱۵ است).

گوشی سامسونگ گلکسی اس 8 بالاخره به‌روز‌رسانی نهایی خود را دریافت کرد

GalaxyClub گزارش می‌دهد که چندین گوشی قدیمی دیگر نیز در شرف به‌روز‌رسانی هستند. گوشی‌های قدیمی، Galaxy S7 از سال ۲۰۱۶ و  Galaxy S6 از سال ۲۰۱۵ به‌روز‌رسانی نهایی خود را دریافت نکرده‌اند. همچنین گفته شده است، Galaxy S9 هم با اینکه جدیدتر است به‌روز‌رسانی خواهد شد.

 

جالب است بدانید که هیچکدام از اینها در لیست رسمی گوشی‌های پشتیبانی‌شده نیستند. برای مثال قدیمی‌ترین نسل سری S که هنوز به‌روزرسانی‌های منظم را دریافت می‌کند، گلکسی اس ۱۰ است که پشتیبانی آن از سال ۲۰۱۹ در یک برنامه سه ماهه قرار دارد. همچنین S10 Lite هنوز در برنامه ماهانه قرار دارد.

گوشی سامسونگ گلکسی اس 8 بالاخره به‌روز‌رسانی نهایی خود را دریافت کرد

سامسونگ اخیراً اعلام کرده است که پرچمدارانش پشتیبانی گسترده‌ای از جمله ۴ به‌روز‌رسانی سیستم عامل و ۵ سال وصله امنیتی دریافت خواهند کرد. این پشتیبانی دستگاه‌های ۲۰۲۱ و جدیدتر (از این رو سری S21 و بالاتر) و دستگاه‌های قدیمی‌تر (از جمله سری S10) و دستگاه‌های سری A و M 4 را پوشش می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید