سامسونگ گلکسی S23 اکنون بخشی از فورتنایت است

سامسونگ از همکاری با بازی محبوب فورتنایت خبر داده و گلکسی S23 را وارد دنیای متاورس کرده است. این شرکت فروشگاه Samsung SmartCity را در جزیره سامسونگ معرفی کرده است که در آن بازیکنان می‌توانند با دستگاه‌های مختلف از جمله گوشی‌های هوشمند تعامل داشته باشند.

Samsung

این نقشه با کد 8526-6648-9508 قابل دسترسی است و می‌توانید با دستگاه‌های داخل بازی تعامل داشته باشید و Fun Game Quest را که یک بازی قایم موشک است انجام دهید. در هر دور از این بازی، باید گوشی‌های گلکسی S23 را در سراسر نقشه پیدا کنید و سپس آنها را نزد خود نگه دارید.

گلکسی S23

آرتور وونگ، مدیر بازاریابی سامسونگ در آمریکای لاتین می‌گوید: کانال‌های ارتباطی در متاورس باید دائماً بروزرسانی شوند و همکاری با فورتنایت به این شرکت اجازه می‌دهد تا «به سرعت با پیام‌ها، محصولات و مردم ارتباط برقرار کند.»

Samsung

گیم پلی عمومی بازی نیز با توجه به قابلیت‌های گلکسی S23 در حال بهبود است. کاربران می‌توانند با استفاده از قابلیت زوم بخش‌های بیشتری از نقشه را ببینند و همچنین یک دکمه Nightography اضافه شده که به بازیکنان اجازه می‌دهد در تاریکی راحت‌تر بازی کنند. در بیانیه مطبوعاتی این شرکت آمده که دکمه Knox نیز کاربر را به بُعد دیگری از اکوسیستم گلکسی می‌برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید