سری Galaxy S23 تاییدیه شارژ سریع 25 واتی را دریافت کردند

سری Galaxy S23 با شارژ 25 واتی از راه می‌رسد

شرکت سامسونگ در نظر دارد سال آینده نسل جدید پرچم‌داران خود را تحت عنوان سری Galaxy S23 معرفی کند. این نسل دارای سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا خواهد بود و نسبت به نسل پیشین قرار است تغییراتی داشته باشد. به تازگی پایگاه داده 3C تاییدیه به دو گوشی Galaxy S23 و +Galaxy S23 داده که نشان می‌دهد دو دستگاه از فناوری شارژ سریع ۲۵ واتی پشتیبانی می‌کنند.

این خبر تنها چند روز پس از آن منتشر شد که گلکسی اس ۲۳ اولترا (SM-S9180) نیز گواهی شارژ ۲۵ واتی را دریافت کرد. ما انتظار داریم که این مدل‌ها برای بازار چین باشند و نسخه بین‌المللی از شارژ سریع ۴۵ واتی پشتیبانی خواهد کرد. عجیب است که چرا سامسونگ به سراغ فناوری شارژ بالاتر نرفته و همچنان از فناوری ۲۵ واتی بهره می‌گیرد. اگر گزارش صحت داشته باشد، سری Galaxy S23 همچنان گوشی‌های چندان سریعی در سرعت شارژ نیستند.

سری Galaxy S23 با فناوری شارژ نه چندان سریع

سری Galaxy S23 با شارژ 25 واتی از راه می‌رسد

گلکسی اس ۲۲ اولترا از سرعت شارژ ۴۵ واتی پشتیبانی می‌کند، اگرچه در آزمایش ما متوجه شدیم که واقعاً هیچ مزیت ملموسی نسبت به شارژ ۲۵ واتی ندارد. شارژ کامل ۰ تا ۱۰۰ درصد در S22 Ultra با شارژر ۴۵ واتی فقط ۵ دقیقه کمتر از شارژر ۲۵ واتی طول کشید. انتظار می‌رود سامسونگ سری Galaxy S23 خود را در سه ماهه اول ۲۰۲۳ معرفی کند. در هر صورت برای کسب جزئیات بیشتر باید تا اوایل سال آینده منتظر ماند.

سری Galaxy S23 با شارژ 25 واتی از راه می‌رسد

سامسونگ در تلاش است تا تغییرات مناسبی نسبت به نسل فعلی برای پرچم‌داران خود تدارک بیند. بنابراین باید تنها در انتظار باقی ماند و مشخص شود این شرکت کره‌ای چه گوشی‌های هوشمندی را برای طرفداران و علاقمندان تدارک دیده است.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید