تصاویر Samsung Galaxy S22 Ultra با شکاف S Pen منتشر شد

 Samsung Galaxy S22 Ultraاولین مجموعه رندرهای Samsung Galaxy S22 Ultra رسما منتشر شد و چند هفته آینده رندرها، اخبار و شایعات پیرامون این گوشی هوشمند پرچمدار بعدی سامسونگ بیشتر خواهد شد. رندرها از منبع معتبر OnLeaks به دست آمده، بنابراین ممکن است تا حدود زیادی با واقعیت مطابقت داشته باشد. به خاطر داشته باشید که رندرها دقیقا سخت افزار نهایی را نشان نمی‌دهند. حتی اگر بر اساس دستگاه واقعی باشند، طرح نهایی می‌تواند تغییر کند.

این رندرها نشان دهنده Samsung Galaxy S22 Ultra هستند و طراحی آن بسیار شبیه به گوشی‌های هوشمند Galaxy Note است. دو طرف بالا و پایین گوشی صاف هستند و گوشی دارای شکل استوانه‌ای است که ما را به یاد هواوی میت 30 پرو می‌اندازد.

دوربین Samsung Galaxy S22 Ultra به نظر می‌رسد همان سخت افزار دوربین Galaxy S21 Ultra را وام گرفته است و تا حد زیادی به آن شباهت دارد. به نظر می‌رسد این دوربین P-shape نامیده می‌شود. ظاهرا دوربین جلو نیز بدون تغییر است.

Samsung Galaxy S22 Ultra's alleged renders leak with S Pen slot

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این گوشی، شکاف قلم S Pen است. این رندرهای Samsung Galaxy S22 Ultra با دو گزارش اخیر در مورد گوشی‌های شامل قلم S سامسونگ تایید می‌شود. جالب است بدانید که Galaxy S22 Ultra دارای اندازه باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت است، بنابراین ممکن است سامسونگ برای  تنظیم مجدد فضای داخلی گوشی برای این که فضای کافی برای اضافه کردن S Pen داشته باشد، این مقدار را تغییر دهد.
Samsung Galaxy S22 Ultra's alleged renders leak with S Pen slot

با توجه به اطلاعات موازی فاش شده از OnLeaks Digit درباره، Galaxy S22 Ultra، این گوشی دارای صفحه نمایش ۶.۸ اینچی دو طرفه با نرخ تازه‌سازی بالا و وضوح بالا خواهد بود. ضخامت گوشی حدود ۸.۹ میلی متر و حداکثر ضخامت آن ۱۰.۵ میلی متر است اگر بخواهید ضخامت دوربین را نیز در نظر بگیرید.

Samsung Galaxy S22 Ultra's alleged renders leak with S Pen slot

هیچ گوشی هوشمند گلکسی نوتی برای سال ۲۰۲۱ وجود ندارد، اما Galaxy S21 Ultra از قلم S پشتیبانی می‌کرد. در همین حال، Galaxy Z Fold3 نیز از یک قلم S جدید پشتیبانی می‌کند و جانشینی مناسب برای Galaxy Note 20 Ultra را تضمین می‌کند.

تا سه ماهه اول سال آینده خبری از پرچمدار بعدی Samsung Galaxy S22 Ultra نخواهیم داشت. مجموعه گلکسی S21 سامسونگ در اواخر ژانویه ۲۰۲۱ (زمستان) معرفی شد، بنابراین می‌توان انتظار داشت که تقریبا در همان زمان یا دیرتر وارد بازار شود. برای مشاهده مجموعه کامل رندرها به لینک منبع بروید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید