اطلاعات فراوانی از نمایشگر سری گلکسی S22 لو رفت

نمایشگر سری گلکسی S22طبق گزارش‌های اخیر ظاهرا جزئیات فراوانی درباره نمایشگر سری گلکسی S22 لو رفته، در حالی که طبق آن فقط مدل Ultra در این خانواده دارای پنل LTPO با نرخ تازه‌سازی تصویر پویا خواهد بود.

به نقل از GSM Arena، در حال حاضر تا عرضه گوشی‌های سری گلکسی S22 زمان بسیاری باقی مانده، اما دقیقا در آن وقت از سال هستیم که شایعات و اطلاعات لو رفته از مشخصات فنی این دستگاه‌ها شروع می‌شود. به نحوی که هم‌اکنون دو کاربر ادعای لو دادن جزئیاتی از نمایشگر سری گلکسی S22 را کرده‌اند و اظهارات هر دو آن‌ها کاملا شبیه به نظر می‌رسد.

نمایشگر سری گلکسی S22 پیشرفتی مختص به مدل اولترا خواهد بود

در میان پرچمداران حال حاضر سری گلکسی S21 تنها مدل اولترا دارای پنل LTPO است که می‌تواند نرخ تازه‌سازی تصویر را بر مبنای آنچه که نمایش داده می‌شود هماهنگ کند. از طرفی نیز طرفداران به عنوان یک پیشرفت منتظر آن هستند تا این پنل در تمامی مدل‌های سری S22 قرار داده شود. موردی که طبق اطلاعات لو رفته، قرار است تا کاربران را نا امید کند!

نمایشگر سری گلکسی S22 به ترتیب از مدل پایه، پلاس و اولترا دارای سایزهای ۶.۰۶، ۶.۵۵ و ۶.۸۱ اینچ خواهند بود. اما پنل به کار رفته در مدل‌های پایه و پلاس LTPS بوده و مدل اولترا از پنل LTPO بهره می‌برد که در مصرف شارژ بهتری عملکرد فوق‌العاده بهینه‌ای را ارائه می‌کند.

به هر حال انتظار پیشرفت در S22 نسبت به S21 تنها در بخش نمایشگر نیست، اما حداقل باید مشکلی که در دوربین مدل اس 21 وجود داشت در این پرچمداران جدید نباشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید