رندرهای گلکسی Galaxy Buds2 Pro با نمای 3D به یکباره لو رفت

رندرهای گلکسی Galaxy Buds2 Pro با نمای 3D به یکباره لو رفتهمراه با رندرهای جدید گلکسی واچ 5 سامسونگ که به تازگی افشا شده‌اند، مجموعه‌ای از رندرهای متحرک سه بعدی از Galaxy Buds2 Pro به یکباره لو رفت. در واقع انتظار می‌رود از آن‌ها به عنوان رویداد معرفی Unpacked بعدی سامسونگ در کنار Watch5 رونمایی شود.

رندرها یک جفت Galaxy Buds2 Pro را نشان می‌دهند که بسیار شبیه به نسل اول Galaxy Buds Pro است. البته که تفاوت‌هایی هم با هم دارند، مثلا: یکی از تفاوت‌های ظاهری این هدفون‌ها، پنلی در بالای هر کدام است که به نظر می‌رسد حسگرهای اضافی هم در آن قرار بگیرند. طبق شایعات ممکن است Buds2 Pro جدید از عمر باتری بیشتری برخوردار باشد ولی خب شواهد زیادی از آن منتشر نشده است.

گزینه‌های رنگ Galaxy Buds2 Pro

این هدفون‌ها (با اسم رمز “Zenith”) با گزینه‌های رنگی از جمله سفید، گرافیت و بنفش ملایم موجود هستند. همچنین انتظار می‌رود که از این رنگ‌ها برای گوشی Samsung Galaxy Z Flip4 هم استفاده شود.

رندرهای گلکسی Galaxy Buds2 Pro با نمای 3D به یکباره لو رفت - Samsung Galaxy Buds2 Pro 3Dدر رویداد بعدی Unpacked سامسونگ، گوشی‌های تاشو سامسونگ Z Flip4 ،Z Fold4 ،Galaxy Watch5 و Watch5 Pro و Galaxy Buds2 Pro را به کاربران عرضه خواهد کرد. البته هنوز تاریخ رویداد Unpacked برنامه‌ریزی نشده است ولی انتظار می‌رود که در ماه آگوست برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید