تاریخ عرضه گوشی گلکسی A23 5G سامسونگ مشخص شد

تاریخ عرضه گوشی گلکسی A23 5G سامسونگ مشخص شد

سامسونگ تایوان تایید کرد که گوشی گلکسی A23 5G را در تاریخ ۱۶ سپتامبر یا همان ۲۵ شهریور به طور رسمی عرضه خواهد کرد. این دستگاه قبلاً در لیستی به بیرون درز کرده بود که مشخصات کلیدی آن را فاش می‌کرد و اکنون تأییدیه بیشتر و همچنین جزئیات قیمت آن افشا شد.

گوشی گلکسی A23 5G از تاریخ ۱۶ سپتامبر در دو نوع حافظه ۴/۶۴ و ۶/۱۲۸ گیگابایت در Samsung Smart Pavilion، Samsung Mall و خرده‌فروشان دیگر دردسترس قرار می‌گیرد. قیمت مدل نخست ۲۹۸ دلار بوده و مدل دوم ۳۳۱ دلاری است.

 

گزینه‌های رنگ گوشی گلکسی A23 5G

تاریخ عرضه گوشی گلکسی A23 5G سامسونگ مشخص شد

این گوشی در رنگ‌های نارنجی، آبی روشن، سفید و مشکی عرضه خواهد شد. مشتریانی که گلکسی A23 5G را قبل از ۱۵ سپتامبر سفارش دهند، یک شارژر رایگان ۱۵ واتی سامسونگ دریافت خواهند کرد.

 

در اخبار مرتبط، سامسونگ تایوان همچنین گلکسی A13 5G را به بازار داخلی خواهد آورد. این گوشیدر نسخه‌های ۴/۶۴ گیگابایتی و ۴/۱۲۸ گیگابایتی به ترتیب ۲۳۲ و ۲۶۵ دلار خواهد بود. A13 5G در رنگ‌های مشکی، آبی و سفید عرضه می‌شود.

تاریخ عرضه گوشی گلکسی A23 5G سامسونگ مشخص شدسامسونگ تایوان سیاست شارژ رایگان را برای خریدارانی که A13 5G خود را قبل از ۳۰ سپتامبر یا ۸ مهر دریافت کنند، گسترش می‌دهد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب‌سایت شرکت کره‌ای مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید