سامسونگ ممکن است گلکسی اس 22 را با Exynos 2200 به ایالات متحده و SD898 به هند بیاورد

گلکسی اس 22چیپست پرچمدار بعدی سامسونگ گلکسی اس 22 ظاهرا Exynos 2200 خواهد بود و برخی از گوشی‌های سری اس ۲۲ که انتظار می‌رود در اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه شوند، از این پردازنده بهره خواهند برد. گزارشات از کره جنوبی ادعا می‌کند که این شرکت ممکن است سنت‌های خود را زیر پا بگذارد و می‌تواند گوشی‌هایی با سیستم داخلی معرفی کند.
دو اپراتور اصلی در این کشورها، Verizon و China Telecom، مذاکراتی را با سامسونگ برای خرید انواع منحصر به فرد گلکسی اس 22 با تراشه های Exynos آغاز کرده‌اند در حالی که رقبای داخلی آنها گزینه Qualcomm را حفظ می‌کنند.
Samsung might bring Galaxy S22 with Exynos 2200 to USA and China
در پنج سال گذشته ، سامسونگ چیپست های خط S خود را در بازارهای مختلف تقسیم کرده است. در حالی که ایالات متحده و چین جدیدترین پلتفرم Snapdragon را توسط Qualcomm دریافت کردند ، اکثر بازارها سریعترین Exynos موجود را دریافت کردند.
با این حال، به نظر می‌رسد آخرین Exynos در حال اثبات قدرت خود است و به همین دلیل شرکت‌های مربوطه در تلاش هستند تا با سازنده کره‌ای به توافق برسند.
Samsung might bring Galaxy S22 with Exynos 2200 to USA and China
اطلاعاتی که از کره جنوبی به دست می‌آید، همچنین نشان می‌دهد، ۱۰۰ درصد از تلفن‌های هوشمند گلکسی اس 22 در اروپا طبق معمول Exynos بعدی را دریافت خواهند کرد، اما ممکن است هند به تیم Qualcomm منتقل شود.
جزئیات جالب دیگر که این منبع فاش کرد این است که این وضعیت باعث ایجاد آشفتگی داخلی در مقر Samsung در Suwon شده است. بخش IM (IT و ارتباطات موبایل) از تیم Semiconductor درخواست می‌کند هزینه تراشه را به دلیل عملکرد پایین Exynos 2200 کاهش دهند. تیم موبایل در حال مذاکره با کوالکام با هزینه کمتر است و به همین دلیل است که تیم S.LSI در رد کردن هرگونه پیشنهاد با مشکل روبرو است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید