افزایش آمار فروش سری Galaxy Z نسبت به Galaxy S تا سال 2025!

انتظار فروش چند برابر بیشتر سری Galaxy Z نسبت به Galaxy S

سامسونگ انتظار دارد که محموله‌های سری Galaxy Z تاشو از سری محبوب Galaxy S در سه سال آینده پیشی بگیرد. شرایط فعلی بازار منجر به رکود در فروش گوشی‌های هوشمند پریمیومی شده اما انتظار می‌رود که ساختار جدید بازار را زنده کند.

TM Roh، یکی از مدیران ارشد سامسونگ موبایل بیان داشت: “تا سال ۲۰۲۵، گوشی‌های تاشو بیش از ۵۰ درصد از کل محموله‌های گوشی‌های هوشمند پرچمدار سامسونگ را به خود اختصاص خواهند داد. گوشی‌های تاشو به استاندارد جدید گوشی‌های هوشمند تبدیل خواهند شد.”

انتظار فروش چند برابر بیشتر سری Galaxy Z نسبت به Galaxy S

طبق داده‌های Omdia، گوشی‌های تاشو به سرعت در حال رشد است و از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ به افزایش ۳۰۹ درصدی رسیدند، در مجموع ۹ میلیون محموله. سری گلکسی Z سامسونگ بخش عمده‌ای از آن را تشکیل داده و گلکسی Z Flip3 و Z Fold3 با مجموع ۷.۱ میلیون دستگاه تا پایان سال عرضه دارند.

سری Galaxy Z تاشو سامسونگ محبوب‌تر خواهند شد

مدل‌های Z Flip مقرون به صرفه‌تر محبوبیت‌ بیشتری دارند. به عنوان مثال، Z Flip3 دارای ۴.۶ میلیون از مجموع ۷.۱ میلیون محموله برای سری Z در سال گذشته است. در سه ماه اول سال جاری، بیش از ۱ میلیون دستگاه به آمار خود اضافه کرد، به این معنی که به تنهایی نیمی از تمام گوشی‌های تاشو عرضه شده در سه ماهه اول ۲۰۲۲ را به خود اختصاص داد.

انتظار فروش چند برابر بیشتر سری Galaxy Z نسبت به Galaxy S

انتظار داریم با از راه رسیدن نسل جدید گوشی‌های سری Galaxy Z، بتواند محبوبیت‌ بیشتری نسبت به نسل قبلی کسب کنند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید