گوشی های تاشونده زدفودلد ۳ و زد فلیپ ۳ یک ماه زودتر معرفی می‌شوند

اگر بر اساس روال سابق بخواهیم همه چیز را در نظر بگیریم باید انتظار داشته باشیم که خانواده نوت سامسونگ حدود ماه‌های سپتامبر یا اکتبرعرضه می‌شوند و در همان روزها خانواده جدید گوشی های تاشونده سامسونگ هم باید عرضه شوند؛ اما شایعه جدید منتشر شده که نشان می‌دهد زودتر از آن چیزی که تصورمان بوده می‌توانیم به گوشی های تاشونده سامسونگ دسترسی پیدا کنیم.

گوشی های تاشونده سامسونگ

بر اساس توییتی از آیس یونیورس انتظار می‌رود که زد فلیپ ۳ در حدود ۲ ماه زودتر از موعود معرفی شود. این شایعه تا حدود زیادی میتواند درست باشد به این خاطر که سامسونگ هر سال ۲ نسخه از پرچم‌داران خودش را معرفی می‌کند. و امسال دیدیم که پرچم‌دار اصلی این برند یعنی خانواده گلکسی اس ۲۱ زودتر از موعد معرفی شدند. دور از انتظار نیست که مراسم معرفی گوشی های تاشونده جدید هم، که معمولا با فاصله ۶ ماهه از خانواده گلکسی اس است، ۱ ماه زودتر برگزار شود.

گوشی های تاشونده سری زد

البته هنوز نمی‌توان روی این شایعه صحه گذاشت و شاید سامسونگ نتواند گوشی های تاشوی خودش را حتی به زمان مورد نظر برساند و با تاخیر در معرفی مواجه شویم.

در مورد زد فولد ۳ شایعات زیادی وجود دارند و هنوز مشخص نیست که قلم را در این خانواده خواهیم دید یا نه. گفته شده است که احتمال دارد دوباره سامسونگ از پلاستیک برای صفحه نمایش‌های تاشونده خودش در این نسل جدید استفاده کند. در مورد اندازه صفحه نمایش هم باید انتظار صفحه نمایش داخلی ۷.۵۵ اینچی و صفحه نمایش روی دستگاه با اندازه ۶.۲۱ اینچی را داشته باشیم.

در مورد زد فلیپ ۳ هم اینطور به نظر می‌رسد که اندازه صفحه نمایش داخلی ۶.۷ اینچی باشد با طراحی نازک‌تر و نرخ نوسازی‌ ۱۲۰ هرتزی.

چند روز قبل هم رندرهای با کیفیتی از گلکسی زدفولد 3 منتشر شده بود و کلی شایعات را در خودش جای داده بود اما اینکه تا چه اندازه این رندر به واقعیت نزدیک باشد مشخص نیست. معمولا این تصاویر به واقعیت نزدیکند.

 

مطلب قبلیHarmonyOS هواوی تنها شاخه‌ای از اندروید است
مطلب بعدیسامسونگ Galaxy M12 معرفی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید