سامسونگ در حال کار بر روی تبلتی تاشو به نام گلکسی زد تب است

نسل بعدی تبلت‌های پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی تب اس۹، با توجه به اطلاعات افشا شده متعدد به وضعیت معرفی رسمی نزدیک‌تر شده است. طبق گفته Tech_Reve، این شرکت ممکن است یک سورپرایز برای ما داشته باشد. این سورپرایز چیزی نیست جز یک تبلت تاشو که همزمان با سری تب اس۹ رونمایی خواهد شد.

تبلبت موسوم به گلکسی زد تب به بخشی از سری زد تاشوها تبدیل خواهد شد. متأسفانه، اطلاعات کمی در مورد این دستگاه وجود دارد. آیا براساس شایعات قبلی این تبلت یک دستگاه تاشو سه‌گانه خواهد بود؟ این امر نامشخص و شاید حتی بعید است (داشتن دو لولا به طور قابل‌توجهی پیچیدگی ساخت را افزایش می‌دهد).

بر اساس پتنتی که چند سال پیش توسط سامسونگ ثبت شده، چنین تبلتی ممکن است ظاهر این چنینی داشته باشد. این پتنت لولاهای دوگانه‌ای را به نمایش می‌گذارد که به تبلت این امکان را می‌دهد بسته به اینکه کاربر بخواهد صفحه نمایش را ببندد تا از آن محافظت کند یا نمایشگری کوچکتر با نسبت تصویر گسترده ایجاد کند، به جلو یا عقب تا می‌شود.

گلکسی زد تب

البته پتنت‌ها همیشه به واقعیت تبدیل نمی‌شوند، و طراحی تک لولا ساده‌تر خواهد بود. سامسونگ در حال حاضر چهار نسل از گوشی‌های زد فولد را معرفی کرده و اینکه آنها را به اندازه یک تبلت برساند برای این شرکت مهم است.

با نزدیک شدن به معرفی گلکسی تب اس۹، باید اطلاعات موثق‌تری در مورد خط تولید آینده سامسونگ به دست آوریم. همچنین، انتظار می‌رود اولین تلاش اپل در زمینه محصولات تاشو، یک آیپد باشد تا یک آیفون. مینگ چی کو می‌گوید که این آیپد در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود، بنابراین سامسونگ هنوز زمان دارد تا رقیب اصلی خود را در بازار شکست دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید