سامسونگ در حال تولید نمایشگر تاشو برای شرکت شیائومی، گوگل و اوپو است

به تازگی گزارشی مبنی بر تولید نمایشگر تاشو از نوع OLED توسط سامسونگ منتشر شده و همچنین توضیح داده شده است که این شرکت پس از تولید این صفحه نمایش قصد دارد، آن را به شرکت‌های شیائومی، گوگل و اوپو ارسال کند.

نمایشگر تاشو

شرکت اوپو یک گوشی هوشمند تاشو معرفی خواهد کرد که نمایشگر آن از سمت بالا به پایین باز و بسته می‌شود. این بدان معنی است که این دستگاه ظاهری مشابه گوشی گلکسی زد فلیپ سامسونگ خواهد داشت. گفته می‌شود که صفحه نمایش خارجی این دستگاه اندازه‌ای بین 1.5 تااینچ خواهد داشت، این در حالی است که در گذشته گزارش‌هایی مبنی بر همکاری شرکت اوپو با سامسونگ، BOE و Visionox منتشر شد و تایید شد که این شرکت‌ها در حال کار روی یک نمایشگر ۷.۷ اینچی هستند. البته این احتمال وجود دارد که از این نمایشگر به عنوان صفحه نمایش داخلی استفاده شود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، شرکت شیائومی قصد دارد تا نحوه تا شدن گوشی‌های خود را تغییر دهد. صفحه نمایش ۷.۹۲ اینچی نمونه اولیه ساخته شده توسط Visionox است، اما برای صفحه نمایش منعطف جدید اندازه ۸.۰۲ اینچی در نظر گرفته شده است. به علاوه این شرکت برای تولید نمایشگر تاشو با شرکت سامسونگ و CSOT همکاری می‌کند، لازم به ذکر است که CSOT و BOE نمایشگر تاشو گوشی Motorola Razr را تولید کردند. گفته می‌شود که صفحه نمایش خارجی گوشی تاشو شیائومی دارای اندازه ۶.۳۸ اینچی خواهد بود، تصاویر لو رفته از این گوشی اطلاعات بیشتری را در دسترس کاربران قرار داد.

نمایشگر تاشو

گفته می‌شود که شرکت گوگل از نمایشگر تاشو ۷.۶ اینچی از نوع OLED که توسط سامسونگ ساخته شده است، استفاده خواهد کرد. همانطور که می‌دانید در حال حاضر شرکت سامسونگ جزو بهترین تولیدکننده‌های گوشی‌های هوشمند تاشو است و انتظار می‌رود که در سال جاری شاهد اقدامات بیشتری از این شرکت در زمینه صفحه نمایش منعطف باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید