برند سامسونگ سال ۲۰۲۲ بیش از ۵۲ مدل گوشی معرفی خواهد کرد

برند سامسونگ سال 2022 بیش از 52 مدل گوشی معرفی خواهد کردبرند سامسونگ با مدل‌های Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Fold 3 رکورد فروش گوشی‌های تاشو خود را شکست و گفته شده تنها در کره بیش از ۱ میلیون دستگاه فروش داشت. اما سال ۲۰۲۲ برند سامسونگ به دنبال عرضه مدل‌های بیشتر است.

طبق گزارش‌ها این شرکت می‌خواهد بیش از ۷ میلیون دستگاه دو مدل Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Fold 3 را به فروش برساند. اکنون به نظر رسیده این شرکت کره‌ای برنامه‌ بسیار بزرگی در سر دارد.

به گزارش TheElec، خط تولید گوشی‌های هوشمند برند سامسونگ در سال 2022 به بیشتر از ۵۲ مدل خواهد رسید.  هدف این شرکت تولید تقریبا ۱۰ میلیون گوشی هوشمند تاشو Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 در سه ماهه سوم و چهارم سال ۲۰۲۲ است. هدف این شرکت فروش حداقل ۱۰ میلیون گوشی هوشمند تاشو نسل بعدی است. سامسونگ همچنان به بهبود گوشی‌های هوشمند تاشو خود با طراحی‌های بادوام‌تر و مشخصات بهتر ادامه می‌دهد.

برند سامسونگ همچنان بزرگ‌ترین برند گوشی باقی می‌ماند

برند سامسونگ سال 2022 بیش از 52 مدل گوشی معرفی خواهد کردبر اساس آخرین اخبار، هدف کره‌ای‌ها تولید نزدیک به ۳۸ میلیون گوشی هوشمند سری Galaxy s22 در سال ۲۰۲۲ است. این شرکت همچنین احتمال داشته به دنبال فروش بیش از ۹ میلیون گوشی Galaxy s21FE باشد که انتظار می‌رود در ژانویه ۲۰۲۲ به طور رسمی رونمایی شود. سری Galaxy A به تولید ۷۸ میلیونی خواهد رسید.

شرکت کره‌ای اکنون یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی تاشو است و برنامه مدون و قابل توجهی هم برای آینده اسمارتفون‌ها منعطف خود دارد. در این بین عرضه بیش از ۵۲ مدل گوشی در سال آینده نشان از این دارد که سامسونگ می‌خواهد همچنان رهبر بازار تلفن هوشمند باشد.

در چند سال گذشته این شرکت سعی داشته بر تولید محصولات خود افزوده و همیشه صدرنشین بازار باشد. گویی قرار نیست رتبه خود را از دست داده و به رهبری در این صنعت ادامه خواهد داد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا سال آینده منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید