پردازنده‌ گلکسی سامسونگ در دست ساخت است!

پردازنده‌ گلکسی سامسونگ در دست ساخت است!مدیر عامل سامسونگ الکترونیکس، TM Roh، فاش کرد که سامسونگ یک پردازنده‌ گلکسی خواهد ساخت که متناسب با نیازهای دستگاه‌های گلکسی آن باشد.

پردازنده‌ گلکسی سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی

با توجه به برخی گزارش‌ها مدیر عامل سامسونگ الکترونیکس، اطلاعاتی درباره پردازنده‌ گلکسی که در جلسه‌ای با کارمندان در مورد جنجال سرویس بهینه‌سازی بازی مورد سوال قرار گرفته بود، ارائه کرد. متأسفانه او هیچ جزئیاتی در مورد اینکه این پردازنده‌ گلکسی چگونه خواهد بود و در چه مرحله‌ای از توسعه است، بیان نکرد.

پردازنده‌ گلکسی سامسونگ در دست ساخت است! - gsmarena 001 ۴سامسونگ اکنون تراشه خود را در سری Exynos ساخته است که در حال حاضر تقریباً در انحصار دستگاه‌های Galaxy هستند (Vivo و Meizu استثنا هستند) و با این حال، به نظر می‌رسد که به طور هماهنگ با تلفن همراه توسعه داده نشده‌اند.

به نظر می‌رسد برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که Exynos 2200 از نظر عملکرد نسبت به Snapdragon 8 Gen 1 عقب‌تر است که ما اکثراً می‌توانیم آن را تأیید کنیم، اما بررسی تفاوت‌ها کمی سخت است.

پردازنده‌ گلکسی سامسونگ در دست ساخت است! - Galaxy S22 Ultra looks absolutely breathtaking in new renderاما علاوه بر رسوایی GOS که در آن سامسونگ عملکرد بسیاری از گوشی‌ها را کاهش می‌دهد، برخی از دارندگان Galaxy S22 Ultra مشکلات سیگنال GPS را گزارش کرده‌اند که فشار ضعیفی را برای برند Exynos به همراه دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید