سامسونگ وب کم مانیتور S4 خود را با مجوز Windows Hello معرفی کرد

Samsung webcam monitor

سامسونگ امروز وب کم مانیتور S4 (نام مدل: S40VA) را معرفی کرد که محیط کار ترکیبی جدید را هدف قرار می‌دهد. وب کم مانیتور S4 مجهز به وب کم ۲.۰ مگاپیکسلی FHD، بلندگوهای استریو دو واتی و میکروفون است. این مانیتور همچنین دارای یک دوربین مادون قرمز برای پشتیبانی از احراز هویت Windows Hello است.

نکات برجسته دیگر وب کم مانیتور S4 :

 

وب کم مانیتور S4

  • با کارکردن مانیتور به عنوان هاب USB، یک لپ تاپ متصل به USB می‌تواند به طور همزمان دستگاه‌های اضافی را متصل کرده و هر گونه نگرانی در مورد کمبود پورت را برطرف کند.
  • دوربین پاپ آپ وب کم مانیتور S4 با فشار دادن آن به داخل مانیتور ظاهر می‌شود و تجربه‌ای ساده و بدون دردسر هنگام ویدئو کنفرانس و ارتباط عمیق با دیگران ایجاد می‌کند.
  • پایه ارگونومیک وب کم مانیتور S4 از طریق طراحی و سازگاری انجمن استانداردهای الکترونیک تصویری (VESA) حداکثر بهره‌وری و راحتی را ارائه می‌دهد. قابلیت تنظیم ارتفاع مانیتور (HAS)، شیب، قابلیت چرخش و قابلیت چرخش به کاربران این امکان را می‌دهد تا موقعیت مانیتور را طوری تنظیم کنند که برای آنها بهترین کار را انجام دهد.

Samsung Webcam Monitor Is All About Videoconferencing | Digital Trends

  • این مانیتور همچنین با ویژگی‌های نور چشمک زن و کم نور سامسونگ ساخته شده است که به حداقل رساندن جلوه‌های بصری مضر که می‌تواند پس از استفاده طولانی مدت باعث خستگی چشم شود، کمک کند.
  • وب کم مانیتور S4  دارای پورت‌های HDMI ، DP ، D-Sub و Audio برای گزینه‌های اتصال همه کاره است.
    دوربین پاپ آپ با فشار دادن آن به داخل مانیتور ظاهر می‌شود و تجربه‌ای ساده و بدون دردسر هنگام ویدئو کنفرانس و ارتباط با دیگران ایجاد می‌کند.

Samsung Webcam Monitor S4 در ایالات متحده، اروپا، کره جنوبی و آسیای جنوب شرقی موجود است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید