سامسونگ قصد دارد سهم ۲۲ درصدی فروش جهانی گوشی‌های هوشمند را در سال ۲۰۲۲به خود اختصاص دهد

سامسونگ قصد دارد سهم 22 درصدی فروش جهانی گوشی‌های هوشمند را در سال 2022 به خود اختصاص دهدگزارشی از رسانه‌ The Elec واقع در کره جنوبی مبنی بر اینکه سامسونگ برای سال ۲۰۲۲ اهداف بسیاری دارد و هدف آن به دست آوردن سهم ۲۱.۹ درصدی فروش جهانی گوشی‌های هوشمند است، منتشر شد.

مدیران سامسونگ فکر می‌کنند که همه‌گیری طولانی‌ مدت بیماری کووید-۱۹ احتمال فروش گوشی‌های هوشمند را در سراسر سال ۲۰۲۲ افزایش می‌دهد.

سامسونگ قصد دارد سهم ۲۲ درصدی فروش جهانی گوشی‌های هوشمند را در سال ۲۰۲۲به خود اختصاص دهد - gsmarena 001 4

فروش جهانی گوشی‌های هوشمند

پیش‌بینی می‌شود فروش جهانی گوشی‌های هوشمند به ۱.۵۲ میلیارد برسد و حدود ۳۹۰ میلیون از آن‌ها باید دستگاه‌های ساخت سامسونگ باشند تا به هدف ۲۱.۹ درصدی برسند. اما تنها ۳۳ میلیون از آن واحدها بخشی از سری سامسونگ گلکسی S22 خواهند بود.

انتظار می‌رود فروش دستگاه گلکسی  S22 به ۱۴ میلیون و دستگاه‌های +S22 و S22 Ultra، فروش ۸ و ۱۱ میلیونی را برای سامسونگ به ارمغان بیاورند. غول فناوری کره‌ای انتظار دارد که سری گلکسی A بیشترین فروش جهانی گوشی‌های هوشمند را به خود اختصاص دهد. A23 و A33 باید ۲۶۷ میلیون فروش را داشته باشند در حالی که A53 و A73 باید حدود ۹۲ میلیون فروش داشته باشند.

سامسونگ قصد دارد سهم ۲۲ درصدی فروش جهانی گوشی‌های هوشمند را در سال ۲۰۲۲به خود اختصاص دهد - 15246 13672 2030برای انجام این کار، سامسونگ می‌خواهد در بازاریابی خود تهاجمی‌تر عمل کند و قابلیت‌هایی را با توجه به قیمت محصولات خود ارائه دهد، به خصوص در چین که سلطه هواوی در حال کاهش است.
سازنده شماره یک گوشی‌های هوشمند قصد دارد با کاهش ضخامت پنل پشتی گوشی‌های میان‌رده خود، رنگ‌های بیشتری ارائه دهد و فرآیند تولید را ساده کند و این باعث می‌شود هزینه‌ها به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید