گوشی تاشو سامسونگ W22 5G در چین رسما معرفی شد

گوشی تاشو سامسونگ W22 5Gتاکنون گوشی‌های سامسونگ سری W هرگز به خارج از چین راه نیافته است، زیرا این گوشی‌های تاشو دارای numpad هستند و مانند سایر گوشی‌ها از خدمات Google پشتیبانی نمی‌کنند و از برنامه‌های خاص همان منطقه استفاده می‌کنند.

گوشی تاشو سامسونگ W22 5G، جدیدترین نسخه سفارشی Galaxy Z Fold3 5G است که برای مخاطبان چینی طراحی و تولید شده است.

گوشی تاشو سامسونگ W22 5G

از لحاظ نام تجاری گوشی تاشو سامسونگ W22 5G مشابه Galaxy Z Fold3 5G است که در بازار موجود است و با پشتیبانی از قلم S Pen کامل شده است. سامسونگ با همکاری Telecom مخابراتی چین، نسخه گران‌ قیمت Z Fold3 را با ۱۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی با قیمت ۱۶۹۹۹ یوان (۲۶۴۵ پوند) تولید کرد.

گوشی تاشو سامسونگ W22 5Gدر کنفرانس‌های تبلیغاتی، سامسونگ به ظرافت و مهارتی که در طراحی W22 5G به کار گرفته ، می‌بالد. گوشی تاشو سامسونگ W22 5G دارای یک ستون طلایی طرح‌دار با روکش فانتوم بلک است. لوگوی Heart to the World (قلب به جهان) با همان رنگ طلایی در پشت گوشی طراحی شده است.

گوشی تاشو سامسونگ W22 5Gلوگوی قلب به جهان، قلمرو معنوی کمک به جهان را نشان می‌دهد. روی طراحی سایه روشنی که بر روی این لوگو انجام شده، برای ایجاد حالتی باشکوه، جلوه‌های بصری سه بعدی و درخشان در زوایای مختلف استفاده شده است.

گوشی تاشو سامسونگ W22 5G

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید