برنامه سامسونگ تی وی پلاس به زودی برای دیگر تلویزیون‌ها در دسترس قرار می‌گیرد

سامسونگ تی وی پلاسسامسونگ تی وی پلاس یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های استریم، به ویژه برای تلویزیون‌های سامسونگ است. برنامه استریم به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق یک برنامه به صدها کانال رایگان دسترسی داشته باشند. به طور کلی این برنامه فقط برای کاربران تلویزیون سامسونگ ساخته شده است. با این حال، این برنامه ممکن است به زودی برای تلویزیون سایر برندها نیز در دسترس باشد. اطلاعات جدیدی که در اینترنت گرد هم آمده است، چنین ادعایی کرده است. این می‌تواند خبر خوبی برای کاربران تلویزیون‌های هوشمند باشد زیرا می‌توانند به سامسونگ تی وی پلاس و خدمات آن در تلویزیون‌های هوشمند فعلی خود دسترسی داشته باشند.

این شرکت، سامسونگ تی وی پلاس را در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی کرد. این یک سرویس پخش رایگان (FAST) با پشتیبانی از تبلیغات است که به صورت استاندارد با تلویزیون‌های جدیدتر سامسونگ ارائه می‌شود. مانند یک سرویس تلویزیونی معمولی، این سرویس به کاربران امکان می‌دهد مجموعه‌ای از کانال‌ها را مرور کنند. با اضافه شدن برنامه‌های محبوبی مانند Top Gear، Law & Order: Special Victims Unit، NCIS، و Chicago Fire در ماه آگوست، سامسونگ تی وی پلاس مجموعه بسیار چشمگیری از محتوا را برای یک برنامه رایگان ارائه می‌کند.

این سرویس همچنین شامل مجموعه‌ای از کانال‌های خبری منطقه‌ای و ملی علاوه بر کانال‌های ایجاد شده توسط سامسونگ، مانند Ride یا Drive و The Movie Hub است. همراه با ۲۲۰ ایستگاه در ایالات متحده، تی وی پلاس در حال حاضر حدود ۱۶۰۰ کانال را در ۲۴ کشور ارائه می‌دهد. این شرکت اکنون در حال بحث در مورد اعطای مجوز به تولیدکنندگان دیگر است تا بتوانند خدمات را در کنار تلویزیون‌ها بفروشند. با این حال، در حال حاضر صحبت نهایی در مورد این موضوع وجود ندارد و ما واقعا نمی‌دانیم که آیا این امر در روزهای آینده امکان پذیر است یا خیر.

سایر سازندگان تلویزیون، مانند TCL ،LG و Vizio، خدمات پخش رایگان خود را دارند که با آن رقابت می‌کنند، مانند سرویس‌های دیگری که به تلویزیون‌های خاصی وابسته نیستند، مانند Amazon Freevee و Roku و  Fox’s Tubiو  NBC’s Peacock و تلویزیون پلوتو پارامونت. اگرچه به نظر می‌رسد که سامسونگ نیز می‌خواهد سرویس TV Plus خود را به یک نرم‌افزار شناور رایگان تبدیل کند، اما مشخص نیست که آیا تولیدکنندگان دیگر این برنامه را روی تلویزیون‌های خود می‌خواهند یا حتی این برنامه محبوب خواهد بود یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید