رابط کاربری سامسونگ حالا امکان تغییر رنگ کل سیستم را به شما می‌دهد

رابطه کاربری سامسونگ در نسخه جدید برنامه theme park ویژگی‌های بسیار جذابی را به ما ارائه خواهد کرد.

Material You در اندروید ۱۲ به کاربران معرفی شد. با این حال، از زمان معرفی آن در نسخه اندروید 12، بسیاری از کاربران به علت نبود رنگ‌های روشن چندان از آن استقبال نکرد‌ه‌اند. اگرچه رنگ‌های پاستلی بسیار جذاب هستند، اما در بعضی موارد رنگ‌های روشن و زنده بهتر به نظر می‌رسند. خوشبختانه، سامسونگ به تازگی برنامه theme park را به‌روزرسانی کرده است تا بتوانید آیکون پک‌های خود را بسازید و رنگ و روی جدیدی به گوشی خود بدهید.

برای به‌روزرسانی برنامه theme park، کافی است چند مرحله ساده را دنبال کنید. اولین قدم این است که به فروشگاه Galaxy مراجعه کرده و این برنامه را به‌روز کنید. سپس، برنامه theme park را باز کرده و روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. حالت تغییر پالت رنگ را برگزینید و رنگ رابط کاربری را به گزینه دلخواه خود تغییر دهید. در آخر، روی OK کلیک کنید تا رنگ جدید بر روی سیستم و همه برنامه‌هایی که قالب Material You را پشتیبانی می‌کنند اعمال شود.

یک نکته مهم در مورد رابط کاربری سامسونگ

به عنوان یک نکته مهم، باید گفت که هرچند برخی از برنامه‌های Google در حالت پاستلی باقی می‌مانند، اما همه برنامه‌های سامسونگ، برنامه‌های شخص ثالث مانند Inware، رابط کاربری سیستم و ویجت‌ها، رنگی را که شما انتخاب می‌کنید به خود می‌گیرند. این برنامه به شما امکان می‌دهد که رنگ مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

به‌طور کلی، به‌روزرسانی برنامه theme park یک قابلیت جدید و بی‌نظیر را برای کاربران فراهم می‌کند. خبر‌های خوبی هم برای کاربران در زمان اندروید 14 وجود دارد، ظاهراً قرار است پالت‌های رنگی پر جنب و جوش‌تری را در این نسخه مشاهده کنیم. این پیشرفت‌ها باعث می‌شود که احتمالا انتخابگر رنگ جدیدی برای سفارشی‌سازی واقعی محیط کاربری به کاربران ارائه شود، هرچند که در حال حاضر نسخه‌ی به‌روزشده برنامه theme park برای سفارشی سازی رنگ، گام موثری به سوی این هدف بلندمدت است.

منبع: اندروید پلیس

رابط کاربری سامسونگ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید