صفحه کلید هوشمند Trio 500 سامسونگ، شارژر عالی چند کاره

Trio 500

بیشتر افراد از چندین دستگاه مختلف مثل کامپیوتر شخصی، تلفن همراه، لپ‌تاپ، آی پد و غیره در محل کار استفاده می‌کنند. سامسونگ برای اولین بار از شارژر عالی چندکاره رونمایی کرد و اکنون این نوآوری تبدیل به صفحه کلید هوشمند Trio 500 شده‌است. این صفحه کلید اکنون به طور رسمی معرفی شده‌است.

سامسونگ هنگامی که درحال توسعه این محصول بود، در وهله اول دنیای موبایل امروز را در نظر داشته‌است. شما با داشتن این کیبورد حتی اگر نخواهید لپ‌تاپ خود را بیرون ببرید می‌توانید از تجربه لذت بخش استفاده از صفحه کلید فیزیکی، استفاده کنید.

اتصال صفحه کلید Trio 500  به سه دستگاه به طور هم‌زمان

صفحه کلید هوشمند Trio 500 سامسونگ، شارژر عالی چند کاره - Samsung Smart Keyboard Trio 500 main2

صفحه کلید هوشمند Trio 500 سامسونگ، سبک و باریک است و به راحتی می‌تواند در کیف شما جا بگیرد، Trio 500 قابلیت این را دارد که به طور همزمان به سه دستگاه متفاوت متصل شود.

شما تنها با فشار دادن یک دکمه می‌توانید بین دستگاه‌های مختلف جا به جا شوید. به همین راحتی شما یک دستگاه چندکاره بدون دردسر خواهید داشت. برای مثال، اگر در حال نوشتن یک تحقیق هستید و در همین لحظه برای تلفن همراه شما پیام می‌آید، به آسانی می‌توانید صفحه کلید را از دستگاه خود به تلفن همراهتان سویچ کنید و به سرعت به پیام‌ها پاسخ دهید.

به راحتی فشردن یک دکمه برنامه مورد علاقه خود را راه اندازی کنید

صفحه کلید

صفحه کلید Trio 500 قابلیت شخصی‌سازی دارد. می‌توانید سه برنامه مورد علاقه‌تان را در دستگاه‌های مختلف انتخاب کنید و اگر یکی از دکمه‌های میانبر را فشار دهید آن‌ها به سرعت باز خواهند شد.

صفحه کلید هوشمند

این محصول دارای دکمه DeX نیز هست، زمانی که به دستگاه‌های سامسونگ متصل هستید با فشردن این دکمه می توانید  Samsung’s PC را مثل یک برنامه راه اندازی کنید.

اگر چه Trio 500 یک محصول باریک است، اما با سایر صفحه کلید‌های معمولی در اندازه دکمه‌ها تفاوتی ندارد. سامسونگ این محصول را در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه خواهد کرد که برای ماه بعد قابل خرید است هر چند هنوز قیمت آن مشخص نیست.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید