رمز عبور وحشتناکی که کاربران سامسونگ استفاده می‌کنند!

سامسونگهمانطور که می‌دانید، هرچه رمز عبور شما قوی‌تر باشد، دسترسی دیگران به حساب‌های شما سخت‌تر خواهد بود. اما به نظر می‌رسد که هیچ کس این درس ارزشمند را به کاربران سامسونگ نداده است، به این خاطر که یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که تعداد فزاینده ای از دارندگان سامسونگ از یک رمز عبور وحشتناک استفاده می کنند.

رمز عبور وحشتناک کاربران سامسونگ

به گزارش SamMobile، شرکت راه حل مدیریت رمز عبور، Nordpass، مطالعه جدیدی را در مورد رایج ترین رمزهای عبور انجام داده است. این نشان داد که “سامسونگ” با حروف کوچک S یکی از متداول ترین رمزهای عبور استفاده شده در حداقل ۳۰ کشور است. و ظاهراً این یک روند نگران کننده است که در حال رشد است.

همانطور که SamMobile می گوید، “سامسونگ” 198 امین رمز عبور پرکاربرد در سال 2019 بود. سال بعد، این کلمه به 189 امین رمز عبور محبوب تبدیل شد. و در سال 2021 به رتبه 78 در رده بندی صعود کرد.

استفاده از نام برند به عنوان رمز عبور حرکت خوبی نیست، اما حداقل به اندازه استفاده از کلمه “password” بد نیست. باور کنید یا نه، اما “password” همچنان به عنوان رایج ترین رمز عبور برتر است. پس از آن عبارت‌های «12345»، «123456789» و «مهمان» آمده است.

این که از S بزرگ یا کوچک برای کلمه Samsung استفاده کنید، تفاوت زیادی در امنیت ایجاد نخواهد کرد. هکرها همچنان قادر به شکستن کد در کوتاه ترین زمان خواهند بود.

به طور خلاصه، از نام تجاری دستگاه خود به عنوان رمز عبور خود استفاده نکنید. ممکن است ایجاد یک رمز عبور سخت برای همه حساب‌هایتان مشکل باشد، اما ارزش آن را دارد که اطلاعات خود را ایمن نگه دارید. و اگر نگران فراموش کردن رمز عبور خود هستید، فقط به یاد داشته باشید که یک برنامه مدیریت رمز عبور می تواند مدیریت همه رمزهای عبور شما را بسیار آسان تر کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید