محصولات سامسونگ نسخه Thom Browne معرفی شد

Thom Browneسامسونگ از نسخه Thom Browne دستگاه‌های جدید Galaxy Z Fold3 ، Galaxy Z Flip3 و Galaxy Watch4 Classic رونمایی کرد. گوشی‌های هوشمند Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 با تم Thom Browne دارای رنگ سفید مات منحصر به فرد با حاشیه نقره‌ای براق هستند. در امتداد دستگاه دو خط موازی در رنگ‌های قرمز و خاکستری تام براون قرار دارد.

Samsung reveals Thom Browne edition Galaxy Z Fold3, Z Flip 3, and Watch4 Classic

هنگام خرید نسخه Thom Browne Galaxy Z Fold3 یا Galaxy Z Flip3، یک بسته نرم افزاری خاص دریافت می‌کنید که شامل گوشی‌ انتخابی شما به همراه S Pen Pro (فقط Z Fold3)، Galaxy Buds2 ،Watch4 با سه بند قابل تعویض و یک شارژر بی‌سیم است. شارژر برای شارژ همزمان گوشی، ساعت و همه لوازم جانبی قابل استفاده است. دو بند از سه بند تم تام براون هستند. اگر این مقدار کافی نبود، برای گوشی‌های مربوطه و Galaxy Buds2 قاب چرمی مناسب نیز دریافت می‌کنید.
Samsung reveals Thom Browne edition Galaxy Z Fold3, Z Flip 3, and Watch4 Classic
اگر شما فقط به دنبال ساعت هوشمند هستید، سامسونگ نسخه Thom Browne Galaxy Watch4 Classic را نیز به فروش می‌رساند. این نسخه دارای لوگوی Thom Browne است که در کنار آن حک شده، به همراه سه مجموعه بند که دو مورد آنها دارای طرح جدید Thom Browne هستند. یکی از آنها نیز از چرم ساخته شده‌است.
Samsung reveals Thom Browne edition Galaxy Z Fold3, Z Flip 3, and Watch4 Classic
نسخه Thom Browne در حال حاضر به نوعی برای عرضه بزرگ گلکسی سامسونگ ساخته شده‌است. این سومین سالی است که سامسونگ برای انواع نسخه‌های ویژه خود با شرکت مد آمریکایی همکاری می‌کند.
در دو سال گذشته طرح‌ها دارای رنگ خاکستری مشترک با نوارهای رنگی تام براون بودند. با این حال، امسال، این تم به سفید روشن تبدیل شده‌اند و نوارها به طرفین منتقل شده است. همه دستگاه‌ها همچنین دارای تم سفارشی، تصویر زمینه، نمادها و صفحه ساعت هستند.
تم تام براون برای Galaxy Z Fold3 ، Z Flip3 و Galaxy Watch4 Classic برای پیش خرید در بازارهای منتخب به تعداد محدود در دسترس بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید