آمار فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ منتشر شد

آمار فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماهه سوم سال 2021 منتشر شدطبق گزارشی که Counterpoint Research در مورد آمار فروش گوشی‌های هوشمند در اروپا در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ منتشر کرده، آمار فروش گوشی‌های هوشمند سامسونگ همچنان در صدر بازار است. اما این شرکت در حال از دست دادن جایگاه خود است و ممکن است در آینده نزدیک به چالش کشیده شود.

آمار فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ منتشر شد - gsmarena 002 ۲

سامسونگ مشکلات توزیع کالا را از اوایل سال ۲۰۲۱ بهبود بخشیده است، اما اگر محبوبیت گلکسی Z Flip3 تاشو، به ویژه در اروپای غربی نبود، نتایج می‌توانست وحشتناک باشد.

آمار فروش گوشی‌های هوشمند دیگر

آمار فروش گوشی‌های هوشمند همچنین نشان می‌دهد، شیائومی علیرغم اینکه در ماه سپتامبر (شهریور) به‌دلیل محدودیت‌های قابل توجه قطعات، ضربه بزرگی را متحمل شد، با رشد سالانه ۵۱ درصدی در رتبه دوم فروش گوشی‌های هوشمند قرار گرفت. نه از نظر درصدی، بلکه بیشترین حجم. اپل شاهد افزایش سالانه و سه ماهه بود که با عرضه آیفون ۱۳ در پایان سه ماهه افزایش یافت. آیفون ۱۲ در اوایل سه ماهه چهارم ۲۰۲۰ وارد بازار شد و آمار کلی را تغییر داد.

آمار فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ منتشر شد - smartphones look 1رشد ۱۱۲ درصدی Oppo بیشتر به دلیل ادغام با OnePlus تحت نهاد Oplus است. شرکت هوآوی و آنر متوجه ضربه‌ای شد، اما انتظار می‌رود پس از عرضه Honor 50 با سرویس‌های گوگل دوباره به جایگاه خود بازگردد. هوآوی، اولین گوشی خود یعنی GMS را در دو سال گذشته وارد بازار کرد و به تازگی nova 9 را در تلاش برای جلوگیری از افت عرضه کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید