سامسونگ اولین به‌روزرسانی برای گلکسی اس ۲۳ را عرضه کرد

هنوز چند روز بیشتر از معرفی گوشی‌های خانواده گلکسی اس ۲۳ نگذشته که سامسونگ اولین به روزرسانی را برای این خانواده عرضه کرد.

به نظر می‌رسد که این یک به روزرسانی بزرگ و حجیم هم هست و از قاره اروپا شروع شده و طی چند روز آینده به تمامی بازارها می‌رسد.

گلکسی اس ۲۳ اولترا

آپدیت گلکسی اس ۲۳ چه چیزهایی دارد؟

این آپدیت برای گوشی‌های گلکسی اس ۲۳، گلکسی اس ۲۳ پلاس و گلکسی اس ۲۳ اولترا با بیلدنامبر S91*BXXU1AWBD عرضه شده.

برای نسخه اولترا این آپدیت حدود بیش از 560 مگابایت حجم دارد و برای دو مدل دیگر نیز به نظر می‌رسد همین حجم عرضه شده باشد.

هر چند که سامسونگ در توضیحات این به‌روزسانی توضیح خاصی نداده و فقط اعلام کرده که این یک به‌روزرسانی برای وصله امنیتی ماه فوریه است و بیش از ۵۰ آسیب‌پذیری را رفع کرده و ممکن است نسخه‌های برخی برنامه‌های سیستمی مانند سامسونگ نوت، سامسونگ هلث و اسمارت تینگ به‌روز شوند اما با توجه به حجم آپدیت احتمالا چیزهای بیشتری در این به‌روزرسانی وجود دارد.

این اتفاق عجیبی نیست که کمپانی‌ها تنها بعد از چند روز از عرضه یک گوشی به‌روزرسانی بزرگی ارائه می‌دهند و در آن بهینه سازی‌هایی اعمال می‌کنند.

اگر گوشی‌های دیگر گلکسی اس را دارید بهتر است هنوز به وان یو آی 5.1 به روز نکنید به این خاطر که گفته شده این آپدیت مشکلاتی از جمله خالی شدن سریع‌تر باتری را به همراه می‌آورد.

اگر قبلا با نحوه به‌روز کردن گوشی خودتان آشنا هستید که ادامه این خبر را نخوانید اما اگر تازه وارد اکوسیستم سامسونگ شده‌اید اجازه دهید روند به‌روز کردن را بگوییم:

در بیشتر مواردی که به‌روزرسانی از طریق OTA عرضه می‌شود، که همیشه هم همینطور است، شما یک نوتیف روی گوشی خودتان دریافت می‌کنید که با ضربه زدن روی آن نوتیف گوشی شروع به دریافت به‌روزرسانی می‌کند.

امکان اینکه دستی هم این فرآیند را چک و اعمال کنید وجود دارد؛ وارد بخش تنظیمات گوشی شوید و گزینه Software Update (به‌روزرسانی نرم‌افزار) را پیدا کنید و داخل آن می‌توانید مشاهده کنید که آپدیت آمده یا نه.

گلکسی اس ۲۳

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید