سامسونگ نمایشگرهای رول شدنی و کشویی تولید می‌کند

Samsung Display، که نمایشگرهای شرکت سامسونگ را طراحی و تولید می‌کند، تأیید کرده است که در حال کار روی صفحه نمایش‌های نوآورانه با قابلیت رول شدن و کشویی برای گوشی‌های آینده است.نمایشگر سامسونگ معاون ارشد بخش نمایشگر سامسونگ Choi Kwon-young، هم‌زمان با ارائه گزارش مالی و درآمدی ۲۰۲۰، جزئیات  هیجان‌انگیزی را در مورد صفحه نمایش‌‌های رول شدنی و کشویی، که در درجه اول برای گوشی‌های هوشمند این کمپانی طراحی می‌شوند، مطرح کرد.

صفحه نمایش سامسونگ

طبق گفته Kwon-young، اولین نمایشگرهای رول شدنی و کشویی در اواخر سال جاری به بازار عرضه خواهند شد و انتظار می‌رود که بخش موبایل سامسونگ به عنوان مشتری اصلی، اولین جایی باشد که از این فناوری استفاده می‌کند. با این حال، هیچ اظهار نظر قطعی مبنی بر این موضوع از سمت سامسونگ ارائه نشده است.

اخبار منتشر شده می‌تواند حاکی از آن باشد که نمایشگرهای فلیپ و فولد نیز در آینده، علاوه بر ویژگی‌های مهمی چون نرخ تازه‌سازی گوناگون و مصرف انرژی پایین از فناوری‌های جدیدتری نیز استفاده خواهند کرد تا بتوانند در صدر بازار پر رقابت OLED ها باقی بمانند.

به نظر می‌آید که این نوآوری‌ها فعلا آزمایشی است و محصولات سال جاری نظیر Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Fold 3 خبری از‌ آن‌ها نخواهد بود.

مطلب قبلیشیائومی نصب سرویس های موبایل گوگل را برای کاربرانش در چین محدود می‌کند
مطلب بعدیHarmonyOS هواوی تنها شاخه‌ای از اندروید است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید