سامسونگ در حال آزمایش رابط کاربری One UI 5.1 برای عرضه با گلکسی S23 است

سامسونگ در حال آزمایش رابط کاربری One UI 5.1 برای عرضه با گلکسی S23 استسامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه سری گلکسی S23 است و این اعلامیه ممکن است در 1 فوریه انجام شود. به نظر می‌رسد این شرکت در حال آزمایش نسخه جدیدتر One UI برای گوشی‌های هوشمند رده بالای خود قبل از عرضه است. این شرکت کره جنوبی در حال آزمایش One UI 5.1 برای سری گلکسی S22 است.

گزارش شده است که سامسونگ در حال آزمایش داخلی به‌روزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی S22، گلکسی S22 پلاس گلکسی S22 اولترا با نسخه میان‌افزار S90xEXXU2CVL7 است. سخت افزار آزمایشی روی سرورهای سامسونگ مشاهده شده و چند روز پس از عرضه سری گلکسی S23 می‌توان انتظار داشت که آن را برای سری گلکسی اس 22 عرضه کند. با توجه به استراتژی معمول سامسونگ، انتظار داریم اولین رابط کاربری One UI 5.1 را در سری گلکسی S23 ببینیم.

One UI 5.1 می‌تواند سفارشی سازی صفحه قفل را بهبود بخشد

در حالی که مشخص نیست این رابط کاربری چه ویژگی‌هایی را می‌تواند به جدول ارائه دهد. با این حال، این شرکت چند ماه پیش اشاره کرده بود که برخی از گزینه‌های سفارشی سازی صفحه قفل را برای One UI 5.1 رزرو کرده است که مبتنی بر اندروید 13 (مشابه One UI 5.0) خواهد بود. ما خوشحال خواهیم شد که این شرکت طراحی ویجت پخش کننده رسانه جدید اندروید 13 را در قسمت اعلان‌ها، انعکاس جزئی صفحه و بهبودهایی در نوار وظیفه بیاورد.

عرضه One UI 5.0 سامسونگ به سرعت انجام شد و ما انتظار داریم که با انتشار One UI 5.1 برای تلفن‌های هوشمند موجود نیز همین کار را انجام دهیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید