برنامه انتشار آپدیت One UI 5.1 سامسونگ [+فهرست گوشی‌ها]

One UI 5.1پس از عرضه بسیار سریع اندروید 13 به همراه One UI 5، سامسونگ در حال آماده شدن برای راه اندازی One UI 5.1 است و این شرکت به طور ناخواسته تایید کرده است که زودی ارائه می‌شود.

اخیراً چند بار در مورد One UI 5.1 شنیده‌ایم که به‌روزرسانی در حال آزمایش شامل دستگاه‌های مختلف می‌شود. انتظار می‌رود که این به‌روزرسانی برای اولین بار در ماه فوریه در گلکسی اس ۲۳ عرضه شود، اما هنوز کاملاً مشخص نیست که این به‌روزرسانی چه چیزی را ارائه خواهد کرد.

در حالی که بسیاری از ویژگی‌های این رابط کاربری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، سامسونگ نه تنها وجود آن را تایید کرده است، بلکه گوشی‌هایی که به‌روز می‌شوند را نیز تایید کرده است.

یک تغییرات جدید برای آخرین به‌روزرسانی گلکسی واچ 5 به صراحت از «One UI 5.1» به عنوان یک مورد ضروری برای عملکرد جدید «Camera Controller» در گلکسی واچ 5 نام می‌برد که به کاربران اجازه می‌دهد تا روی مچ دست خود، زوم را کنترل کنند و این قابلیت از ماه فوریه در دسترس خواهد بود.

این به وضوح به ما می‌گوید که سامسونگ One UI 5.1 را از فوریه ۲۰۲۳ ارائه می‌کند و حتی تأیید می‌کند که کدام تلفن ها به‌روز می‌شوند. یادداشتی اضافه می‌کند که One UI 5.1 در «مدل‌های پرچم‌دار عرضه‌شده پس از Galaxy S20 و Galaxy Z Flip» در دسترس خواهد بود. این شامل گلکسی S20، گلکسی S21 و گلکسی S22 و همچنین گلکسی  Z Flip ،Z Flip 5G ،Z Flip 3 ،Z Flip 4 ،Z Fold 2 ،Z Fold 3 و گلکسی Z Fold 4 می‌شود. برخی از دستگاه‌ها و تبلت‌های متمرکز بر بودجه نیز به One UI 5.1 به‌روز می‌شوند، اما به نظر می‌رسد که ممکن است از این ویژگی خاص پشتیبانی نکنند.

این ویژگی تنها در مدل‌های پرچم‌دار عرضه شده پس از سلمسونگ گلکسی S20 یا Z Flip که حداقل One UI 5.1 دارند، پشتیبانی می‌شود. سامسونگ قرار است سری گلکسی اس ۲۳ را با رابط کاربری One UI 5.1 در تاریخ ۱ فوریه رونمایی کند.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید