سامسونگ می‌تواند One UI 4 beta را زودتر از آنچه فکر می کنید عرضه کند

Samsung Galaxy S21 Ultra One UI software apps menu
سامسونگ به تازگی One UI 3.1.1 را برای سری Galaxy S21 عرضه کرده است و به نظر می‌رسد اولین نسخه بتا One UI 4 beta مبتنی بر اندروید 12 دور از دسترس نیست.
به گفته یکی از کاربران انجمن انجمن سامسونگ، این شرکت در اواسط ماه سپتامبر One UI 4 beta را برای آزمایش اولیه عرضه می‌کند. این کاربر می‌گوید که به روز رسانی بتا ابتدا برای دستگاه‌های Galaxy S21 عرضه می‌شود. در حالی که فرد ادعا می‌کند در حرفه‌ای است که دسترسی به اطلاعات مربوط به توسعه دهنده را امکان پذیر می‌کند، ما به شما توصیه می‌کنیم این خبر را خیلی جدی نگیرید. با این وجود، شواهد دیگری وجود دارد که نشان می‌دهد TizenHelp به انتشار نسخه One UI 4 beta قریب الوقوع اشاره می‌کند.
این نشریه مدعی است که سامسونگ در حال ساخت نسخه جدید سیستم عامل بتا برای سری Galaxy S21 در کره جنوبی است. این به روزرسانی با شماره ساخت G991NKSU3ZUHE همراه است که در آن Z نشان می‌دهد که این نرم افزار بتا است. خروجی ادعا می‌کند که این نسخه بتا جدید قرار است ماه آینده منتشر شود.
One UI 4 beta
نکته دیگر از Geekbench به دست آمده است. در حالی که لیست‌های معیار را می‌توان به راحتی جعل کرد، در این لیست Galaxy S21 Ultra با سیستم عامل Android 12 ذکر شده است، که نشان می‌دهد سامسونگ می‌تواند درحال آزمایش نسخه بتا باشد.
در جاهای دیگر، سامسونگ یکی از ماژول‌های Good Lock خود را برای نسخه اندروید 12 به روز کرده است. اولین ماژولی که پشتیبانی می‌شود One Hand Operation Plus است. تغییرات در به روز رسانی آن به پشتیبانی اندروید 12 اشاره می‌کند. این نشانه دیگری است که نشان می‌دهد سامسونگ برنامه‌های خود را برای نرم افزار جدید آماده می‌کند.
One UI 4.0: Release date, new features and compatible devices
سامسونگ هنوز جزئیاتی در مورد One UI 4 beta اعلام نکرده است. با این حال، با توجه به همه این نکات، می‌توانیم در چند هفته آینده از برنامه شرکت مطلع شویم. هنگامی که نسخه بتا One UI 4 در دسترس باشد، برنامه سامسونگ باید اعلان آن را فاش کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید