سامسونگ در این ماه آزمایش One UI 4 Beta مبتنی بر اندروید 12 را برای گوشی‌های Galaxy S21 تأیید کرد

 One UI 4 Betaگوگل جدیدترین سیستم عامل تلفن همراه اندروید 12 را با نام One UI 4 Beta معرفی کرده است و انتظار می‌رود اواخر این ماه نسخه پایدار آن را منتشر کند. انتظار می‌رود اولین دستگاهی که از این سیستم عامل جدید استفاده کند سری Pixel 6 باشد که قرار است در اکتبر امسال عرضه شود.

بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند بر روی انتشار به روزرسانی‌های اندروید 12 برای گوشی‌های هوشمند خود کار می‌کنند و به نظر می‌رسد سامسونگ با وجود اینکه تنها تولید کننده اصلی تلفن اندرویدی است که در برنامه رسمی Android 12 Beta شرکت نکرده، می‌تواند جزو اولین‌ها برای عرضه One UI 4 Beta باشد.

Samsung One UI Android 12 Beta Testing South Korea

سامسونگ تأیید کرده که این شرکت آزمایش One UI 4 Beta را برای سه گوشی پرچمدار خودGalaxy S21 ، S21 Plus و S21 Ultra در این ماه، یعنی ماه سپتامبر، در بازار خانگی خود آغاز می‌کند.

انتظار می‌رود این شرکت دستگاه‌های بیشتری را برای آزمایش One UI 4 بر اساس سیستم عامل Android 12 اضافه کند. بر اساس گزارشات، ممکن است گوشی‌های هوشمند سری Galaxy S20 سامسونگ در ماه اکتبر در آزمون بتا ثبت نام کنند.

Samsung One UI 4.0 - BIGGER Than You Think! - YouTube

سامسونگ رسما از ورود One UI 4.0 بتا مبتنی بر اندروید 12 برای سری Galaxy S21 خبر داد. One UI 4 Beta با چندین تغییر عمده در رابط کاربری، از جمله آیکون‌ها و رنگ‌های به روز شده و عنصر Material You در اندروید 12. همراه است، همچنین ممکن است بهینه سازی‌هایی برای Qualcomm Snapdragon 888 و Exynos 2100 و همچنین بهبودهایی در Samsung Knox و Samsung Notes App ایجاد شود.

این شرکت تغییرات کاربر پسندی در رابط کاربری سفارشی خود ایجاد کرده و تأیید کرده است که تبلیغات را از برنامه‌های موجود در گوشی‌هایی که از قبل با تلفن‌های سامسونگ نصب شده، حذف می‌کند. اگرچه این شرکت قبلا تبلیغات را از برنامه Weather حذف کرده است، اما انتظار می‌رود تغییرات عمده ای با One UI 4 در دسترس باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید